Wpis z mikrobloga

co myślicie o ludziach którzy nie lubią zwierząt? nie chodzi mi o taką postawę bardziej neutralną typu "nie przepadam za zwierzętami, ale jednocześnie nie mam nic przeciwko im, ludziom posiadającym zwierzęta, lubiącym je, prawom zwierząt itp", a raczej o takich otwarcie wrogich wobec zwierząt opiniach i postawach. czy taki człowiek w waszych oczach jest zły? czy przypisujecie mu od razu jakieś cechy np. prostactwo, głupota, podłość? jakie są wasze doświadczenia?
#zwierzeta #zwierzaczki #pytanie #opinia
  • 9
ze koty mozna puszczac z domu bez opieki


@Norskee: A co one takiego robią? Poważnie pytam xD. Spotykałem agresywne kitku, ale to ja podchodziłem do nich z zamiarem głaskania. Czasami to one do mnie podchodzą, abym to je pogłaskał. Co do psów, to ani razu nie zdarzyło mi sie, żeby mnie jakiś zaatakował sam z siebie ( z właścicielem, czy bez). Agresywne psy zauważyłem jedynie na wsiach albo w domkach jednorodzinnych.
@Mr_3nKi_: wskakują przez okna do cudzych domów, srają w cudzych ogrodach, wyżerają jedzenie ze stołów w altanach(znacząco zwiększając ryzyko zakażenia kogoś postronnego choćby toksoplazmozą i innymi pasożytami o które u takiego łażącego luzem zwierzęcia nie trudno), zagrażają innym zwierzętom, bo to w końcu drapieżnik
wskakują przez okna do cudzych domów, srają w cudzych ogrodach, wyżerają jedzenie ze stołów w altanach(znacząco zwiększając ryzyko zakażenia kogoś postronnego choćby toksoplazmozą), zagrażają innym zwierzętom, bo to w końcu drapieżnik


@Norskee: Tak myślałem, że o to chodzi. Koty trudniej kontrolować.