Wpis z mikrobloga

TL:DR Firmowe konto bankowe

Witajcie zastanawiam się czy można samego siebie polecić i zgarnąć profity za polecenie przy zakładaniu konta firmowego. Przykładowo, załóżmy że mam konto osobiste w mbanku, czy mogę sam siebie polecić do założenia u nich rachunku firmowego i zyskam owe 250zł (czy ile tam jest w promocji). Albo czy ktokolwiek może mi je polecić jeśli mam tam konto osobiste?

Swoją drogą są jakieś banki gdzie szczególnie opłaca się mieć rachunek firmowy czy lepiej mieć tam gdzie ma się konto osobiste (kwestia przelewów wewnętrznych).

#mbank #banki #kontobankowe #polska #pomocy #pytanie #cebula #cebulacontent #cebulaki
  • 1
Swoją drogą są jakieś banki gdzie szczególnie opłaca się mieć rachunek firmowy czy lepiej mieć tam gdzie ma się konto osobiste (kwestia przelewów wewnętrznych).


@DevSharingan: konto najlepiej mieć tam, gdzie nie będziesz płacić (za prowadzenie, kartę, przelewy; generalnie w przypadku kont firmowych to w standardowych ofertach banki tych opłat mają masę).

Sprawdź sobie np. Santander Bank, gdzie zwolnienie z podstawowych opłat jest bezwarunkowe, a i trochę przytulić możesz jako nowy klient: