Wpis z mikrobloga

@b4neno jak z dupy, 3 sekundy scrolowania twoich wpisow? xD
co mnie interesuje poprawnosc polityczna i co ona ma wspolnego z postrzeganiem Ukraincow i Ukrainy przeze mnie? XD
@b4neno poza tym, jesli zrozumienie dla ludzkoch tragedii i wsparcie dla wojujacych to wchodzenie w dupe, to sugeruje przemyslec swoje postrzeganie swiata XD
@b4neno jakie dupy we Lwowie, skad ci to w ogole przyszlo do glowy, masz jakies problemy z relacjami damsko-meskimi czy co? Jakos nie widze zrzutek dla Palestynczykow, moze uruchomisz jakas wiarygodna? To co icki robia w Strefie Gazy to #!$%@?, masz mnoe za ignoranta? Nie uda nam sie zbawic calego swiata. Mozna pomoc najlatwiej tam, gdzie mamy najblizej. Brutalne, choc prawdziwe.
@b4neno jestem Polakiem, pewnie domieszka krwii niemieckiej jest, czeskiej chyba tez, lub nawet zydowskiej, ale nie mam wplywu na swoje pochodzenie ;)
@b4neno Moja prapra babcia miala nazwisko Goldberg, choc nie wiem czy wywodzila sie z Niemiec, czy jednak jest to pochodzenia zydowskiego. Obecnie raczej mam nazwisko pochodzenoa czeskiego. Odesse znam tylko z wikipedii. Cale zycie bylem wychowywany w duchu katolickim/chrzescijanskim. Pozdro ;)
@b4neno tak bardzo, ze odpisales, zamiast isc w kimono ( ͡º ͜ʖ͡º) sam sie przysrales do moich rzekomycb korzeni, nazywajac mnie ukrem, lub odesskim zydem XD ciekawe masz procesy myslowe XD