Wpis z mikrobloga

@trzeci:
Jak dla mnie, z tego prostego zdjęcia, bije wyczucie kompozycji. Linia, z której wyrastają te roślinki przechyla wzrok odbiorcy, aby potem uwagę przejęła kopuła lasku i na nim zostaje, co jest dla mnie interesujące, bo ostatecznie gapię się w tę ciemność między drzewami i zastanawiam nad jakąś tajemnicą. Nie ukrywam też, że miło mi się kojarzy z takimi kępkami leśnymi, które mam w swojej okolicy. Dobre opie:)
@Lecerdian: Nawet nie wiesz jak mnie cieszy ten komentarz, tym bardziej, że coraz bardziej świadomie szukam dobrej kompozycji w przypadku zdjęć krajobrazowych. Dzięki!
@trzeci:
To myślę, że efekty już widać, ponieważ przejrzałem trochę twoich innych zdjęć pejzażowych i mam bardzo podobne odczucia do tego, jakie wywołało to powyżej. W sumie chciałem ci na profilu napisać posta, ale wywaliło mnie na główną xD

A co do samego sposobu komentowania, to brakuje mi takich, jakiś sentyment mam jeszcze za digartem, a obecnie niezbyt mam miejsce na takie coś, bo właściwie sam chciałbym też takie opinie dostawać.