Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiś porządny pasek lub sprawdzonego producenta, kupiłem kiedyś w losowym sklepie skórzanym jeden za nie wiem, 120zł? Rozleciał się całkowicie po niecałym roku w drobny mak. Wydaje mi się że porządny pasek powinien wytrzymać chociaż te dwa lata prawie codziennego użytkowania.

#paski #skora #modameska #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
@Panzermensch: Ja takie codzienne paski mam z promesso polska galanteria skorzana na klamrach automatycznych za 50 zł. Wszystkie moje wytrzymały spokojnie dwa lata. Jeden na końcówce podkleiłem butaprenem i gra gitara.

https://promesso.pl/product-pol-580-Polski-pasek-meski-z-automatycznie-zapinana-klamra-braz-BR70.html

Tutaj masz taki zwykły 3 cm jasny braz jest też ciemny granat czarny i chyba bordowy w niektórych. Są 3,5 niektóre inne klamry trochę wieśniackie ale da się coś wybrać takiego nierzucającego się w oczy skromnego. Od kiedy
  • Odpowiedz
@DeoLawson: polecałeś te promesso 4 lata temu napisz jak się spisują u ciebie bo ja kupiłem chyba po twoim ostatnim wpisie i poza tym mankamentem, że 0,5 cm jednego mi się odkleiło i musiałem podkleić (no ale akurat ten praktycznie codziennie używałem i kot go czasami męczył) to ze wszystkich jestem zadowolony. Jak z paska za 50 zł.

Co do samej jakości skóry to jest tip top. Nic przez te
  • Odpowiedz
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ta klamra dobrze się sprawuje mimo tak częstego korzystania? Jak dotąd miałem z nimi styczność jedynie do garnituru (czyli rzadko używane) i niektóre zaczynały gorzej chodzić.

@Kremufka2137: Korzystałem z niego w sposób do jakiego został stworzony. Może jedynie duże skoki mojej wagi miały jakieś znaczenie, bo często musiałem zmieniać dziurki i często był napięty do granic możliwości. Już nie pamiętam co się dokładnie z nim stało ale
  • Odpowiedz
Ta klamra dobrze się sprawuje mimo tak częstego korzystania? Jak dotąd miałem z nimi styczność jedynie do garnituru (czyli rzadko używane) i niektóre zaczynały gorzej chodzić.


@Panzermensch: Akurat tej z linku który ci wysłałem korzystam praktycznie prawie codziennie przez te 3 lata. Wszystko git dobrze chłopaki robią jest dobrze dobrze jest wszystko git.

Natomiast z innych rodzajów ich klamer korzystam rzadziej ale też nie mam zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
Ta klamra dobrze się sprawuje mimo tak częstego korzystania? Jak dotąd miałem z nimi styczność jedynie do garnituru (czyli rzadko używane) i niektóre zaczynały gorzej chodzić.


@Panzermensch: Akurat tej z linku który ci wysłałem korzystam praktycznie prawie codziennie przez te 3 lata. Wszystko git dobrze chłopaki robią jest dobrze dobrze jest wszystko git.

Natomiast z innych rodzajów ich klamer korzystam rzadziej ale też nie mam
  • Odpowiedz
@Panzermensch: Potwierdzam to co napisał @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol . W ogóle niesamowite że jak kupowałem 5 lat temu u nich pasek to dalej kosztuje tyle samo. Natomiast kupiłem w tym roku od nich pasek i zauważyłem że klamra jest trochę gorszej jakości niż wcześniej, mniej masywna. Jak narazie nie sprawia problemów i uważam że za 5 dych to naprawdę dobry deal
  • Odpowiedz