Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: szukałem po necie ale nie bardzo mogłem znaleźć, są może jakieś zdjęcia tego miasta gdy było całe, może jakieś Google earth w perspektywie?

@BayzedMan: ale jak to aż możliwe że tam każdy budynek rozwalony jest, no do #!$%@?
Przecież tam musiało być kilka tysięcy rakiet wystrzelonych
Jak tak wygląda reszta Ukrainy to ja #!$%@?, ludzie w ogóle nie mają na świecie pojęcia co tam się #!$%@?, Ukraińcy w ogóle
Przecież tam musiało być kilka tysięcy rakiet wystrzelonych


@interpenetrate: Uwielbiam dysonans poznawczy wykopków kiedy widzą że Ruska Artyleria jest w stanie zgruzować każdy m2 miasta pomimo tego że nie mają amunicji ani rakiet xD

Tak się składa że Ruscy mają właściwie niekończące się pokłady amunicji i gigantyczną przewagę w artylerii i możesz sobie oglądać na żywo że bombardują całą długość frontu dzień w dzień i to jeszcze jako źródło informacji masz
@KochanekAdmina ciekawe, że "ludzie" tacy jak ty się z tego cieszą - ruscy niszczą całe połacie kraju, zabijają tysiące żołnierzy, swoich i ukraińskich, komentujemy wpis ze zdjęciami miasta zrównanego z ziemią, co nie przyniosło ruskim żadnego zysku, a taki kochanekadmina komentuje to "xd".

A co do ostrzału i nieskończoności amunicji (XD), sprawdź intensywność ostrzału z pierwszego półrocza i z teraz (teraz Rosja walczy o przetrwanie, jak nie pokonają Ukrainy do wiosny/lata to