Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że Szkolna jest martwa i ten stan rzeczy już nigdy nie ulegnie zmianie a najmądrzejsza rzecz jaką można zrobić to całkowite zaprzestanie śledzenia losów Kononowicza, Majora i reszty żałosnych satelit krążących wokół nich. To co zostało ze Szkolnej to żałosny cyrk, w którym bohaterowie są trzymani na krótkim łańcuchu a wszelkie próby spontanicznego kwiku z ich strony są skrzętnie cenzurowane. Szkoda czasu, energii i szarych komórek na to bagno. Zostawiając to bagno zrobicie przysługę swoim rozumom i mieszkańcom domku drewnianego. 8/?
#kononowicz #patostreamy
Pobierz NicolasLatifi - Daily reminder, że Szkolna jest martwa i ten stan rzeczy już nigdy ni...
źródło: comment_1593348708HxxU3BTF8UhjmUOLlnENtD
  • 13
Ale to głos wołającego na puszczy...


@sierpien22: być może, ale powolne budowanie świadomości może działać, wiesz - kropla drąży skałę i takie tam.

to nie oglądaj a komuś nie zabraniaj i nie wciskaj swojej psychozy


@snorli12: przecież nikomu nie zabraniam. Po prostu zalecam wszystkim szanującym swój czas i energię aby zostawili ten cyrk na śmietniku historii, a mówię z własnego doświadczenia. I żeby mi za chwilę ktoś nie wytknął, że
psychoze to maja ludzie co ogladaja to gowno wciskane przez srawka


@mecenas-z-piaseczna: Bez kitu, ludzie są jebnięci na pato tagach. Konona wyświetlam raz na miesiąc i to tylko jak ktoś podlinkuje do dobrego materiału. Magicala tak samo jak się trafi jakaś gruba akcja. Reszta z hooyem w ręku ogląda jak knur memła do kamery 50 minut albo jak magical śpi przez pół nocy, jednocześnie ciągle go jadąc i raportując. Pato oglądacze
Dla dobra Kononowicza jest tylko jedno wyjście - ubezwłasnowolnienie


@sierpien22: Jasne, bo Tobie się tak wydaje? Już byli tacy co chcieli nas na siłę uszczęśliwiać podłóg swoich chorych wizji. Mogę krytykować obecny stan rzeczy porównując do tego co było kiedyś, ale to z perspektywy własnych utraconych korzyści. Co do Konona prawda jest taka, że przy jego charakterze obecny stan mu bardzo odpowiada. Ciężko mi sobie nawet wyobrazić co musiałoby się zmienić,