Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś zestawu - szampon + cos odzywczego przeciwko wypadaniu włosów, do 80zł.
Dzisiaj ktoś mi powiedzial, że coraz bardziej łysieje, więc musze coś z tym zrobić, kurde.

Na razie upatrzyłem sobie coś takiego z polecenia jednej koleżanki z wypoku:

Szampon: https://drogeriapigment.pl/szampony-przeciw-wypadaniu-wlosowwzmacniajce/22777-mawawo-szampon-do-wlosow-wypadajacych-250-ml-5907483411499.html
Wcierka: https://drogeriapigment.pl/wcierki-do-skory-glowy/22506-anwen-grow-me-tender-ziolowa-wcierka-rozgrzewajaca-150-ml-5907222404669.html

Da sie lepiej?

Ogolnie najbardziej łysieje na czubku głowy, zakolach i tez mam troche przerzedzone po bokach

#wlosy #wlosyboners #pytaniedoeksperta #pielegnacja #uroda #zdrowie #nauka #kosmetyki #skora #medycyna
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@teryuu to chyba dermatolog musi stwierdzić czy jest dla mnie czy nie. A i tak czytałem że ludzie z tego rezygnują że względu na skutki uboczne
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli łysiejesz to biegnij szybko do dermatologa bo w tym przypadku czas działania jest b. ważny.


@hansschrodinger: Pierwsze oznaki większego wypadania włosów zauwazylem jak mialem chyba gdzies tak, 19 lat, czyli... 10 lat temu, bo teraz mam 29. Ale nigdy nie bylem u dermatologa, bo wydawalo mi sie ze sie nie znaja na włosach. Miedzyczasie jak czasem pytalem po necie, to nikt nic konkretnie pomocnego nie napisal. O tych finasterydach slyszalem,
  • Odpowiedz
  • 0
@iamNadia: Hmm, w sumie tylko jeden produkt tam jest podany, czyli https://www.doz.pl/apteka/p814-Piloxidil_2_plyn_na_skore_glowy_60_ml Myslsz ze warto?
Upatrzyłem sobie też wcierke "Anwen Grow me tender"

Produkty The Ordinary mają też dobre opinie (Multi-Peptide Serum for Hair Density) , albo klasyczny olejek rycynowy :)


@iamNadia: Troche to drogie. Tzn. jakbym wiedzial ze by pomoglo to bym kupił, ale torche tez sie obawiam wydawania pieniedzy na marne
  • Odpowiedz
@essos:

O tych finasterydach slyszalem, ale slyszlame ze moze byc szkodliwy wiec sobie odpuscilem


Niestety dużo osób tak robi. Też tak zrobiłem i przez to mam zakola, yebać tych ujków którzy straszą ludzi w internecie. A mogłem mieć piękne włosy bez zakoli ehhhh

Idź do dobrego dermatologa. Powinien być taki który zajmuje się też włosami. Poszukaj w internecie np. na forum pokonajlysienie.com czy jest taki w twoim mieście.

Ten Piloxidil to
  • Odpowiedz
@essos:
szampon powinien wejść do pielęgnacji regularnie :D można na przemian

na łysienie u mężczyzn nie pomoże żaden masaż czy produkty inne niż fin, dut i minox


@hansschrodinger: Masaż nie zaszkodzi. Są po nim efekty również u mężczyzn
  • Odpowiedz
  • 0
szampon powinien wejść do pielęgnacji regularnie :D można na przemian


@iamNadia: Ok. Ale jeszcze musze wybrać szampon i nie wiem czy warto dopłacać np. do takiego Mawawo, czy lepiej wziąć torche tanszy np. ten Dermetic, lub jeszcze coś innego
  • Odpowiedz
  • 0
Niestety dużo osób tak robi. Też tak zrobiłem i przez to mam zakola, yebać tych ujków którzy straszą ludzi w internecie. A mogłem mieć piękne włosy bez zakoli ehhhh


Kto wie moze mialbys przez ten produkt jakieś poważniejsze problemy.

Idź do dobrego dermatologa. Powinien być taki który zajmuje się też włosami. Poszukaj w internecie np. na forum pokonajlysienie.com czy jest taki w twoim mieście.


Wlasnie patrze na to forum i wpisując w
  • Odpowiedz
@iamNadia:

masaż nie zaszkodzi. Są po nim efekty również u mężczyzn


Efekty są podejrzewam minimalne. Nie zatrzyma wypadania bo nie ma jak.

@essos:

Wlasnie patrze na to forum i wpisując w wyszukiwarce "Krosno", albo "w Krosnie" nic nie znajduje. I nie wiem czy w mojej okolicy jest ktokolwiek kto sie zna na włosach


Zapytaj na forum najlepiej. Albo sprawdź w większym mieście obok.

A jest to czymś potwierdzone? Jakies testy
  • Odpowiedz