Wpis z mikrobloga

@mocznikkk: ogólnie Czara Ognia to czysty blackpill, tak samo było z Cedriciem Diggory i Azjatką, która zainteresowała się Harrym dopiero po śmierci swojego Chada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mocznikkk: Ale co jest dziwnego w tym ze fajna laska nie leci na przegrywa? Niby dlaczego ktoś miałby celować w najniższą półkę mając większe możliwości. Ot typowe myślenie przegrywa, pretensje ze ktoś chce tego, na co go stać jednocześnie licząc ze ktoś sam przyjdzie i zaoferuje mu wiele za nic. A uprzedzając fikolek ze i tak "chady i fajne laski" nic nie maja do zaoferowania to po kiego to buldupienie i
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtylak16: Przeczytaj jeszcze raz, o czym mówi wpis, potem, o czym mówi mój komentarz i odnieś sie do tematu, a nie walnąłeś coś niemającego z wątkiem nic wspólnego. Jak można skwitować odpowiedz zwrotem "dlatego" jak nie odnosi sie ani do tematu przewodniego, ani tematu skomentowanej wypowiedzi. Przecież to jest kompletnie bez sensu. Jakbyś zrobił z tego rozszerzenie typu "I dodajmy ze książka przedstawia inaczej niz film i ten watek" jako ciekawostkę
  • Odpowiedz
po kiego to buldupienie i tag #przegryw.


@obk: One mogą celować w kogo chcą, a ktoś inny może to komentować. Po to jest ten tag, bo lubimy czytać o innych co mają podobne problemy. Jak ty nie lubisz to dodaj tag na czarną listę.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek001Hej: A czemu zacytowałeś część zdania, zmieniając tym samym jego znaczenie, czyli dokonałeś tak zwanego "wyrwania z kontekstu"?

a ktoś inny może to komentować.


@tomek001Hej: Ale to co? Ja nie mogę?
  • Odpowiedz
  • 0
One mogą celować w kogo chcą


@tomek001Hej: Ale oczywiście, że mogą, tak samo, jak przegrywy, chodzi o to ze nie rozumiem skąd to zdziwienie jak sie nie ma czegoś celując ponad siły. Skoro one celują i to mają, to znaczy że dobrze celują, ale ja tu widzę pretensje że nie celują poniżej swoich możliwości, takie pretensje do garbatego że ma dzieci proste.
  • Odpowiedz