Wpis z mikrobloga

@HighVoltage22: Dziwne, świeża, umyta cipka mydełkiem, albo płynem pachnie właśnie kosmetykami. Cipki brzydko pachnął jak kobieta się długo nie podmyje, albo jak ma infekcję. Ewentualnie jeszcze jak kobieta nosi matki z sztucznego materiału, wtedy skóra się bardziej poci, namnażają się bakterie i wydzielają brzydki zapach.
@HighVoltage22: jak wali rybą nawet po umyciu to znaczy że dziewczyna ma duży przebieg. Żartowałem, niektóre dają rybą nie wiem czy tak mają czy to jakaś infekcja, miałem kilka takich i nigdy minety nie walnąłem bo ten zapach mnie odrzuca
Z jednej strony zgadzam się ze sporą częścią komentujących, jako różowa sama przyznaję, że wulwy raczej nie są specjalnie atrakcyjną pod względem smakowo-zapachowym częścią ciała. Tylko z drugiej zawsze bawi mnie to, że masa komentujących, krytykujących cipy facetów nie zastanowi się nigdy, jak kobiety odbierają ich jaja i kutangi xD A podpowiem - również nie smakują słodyczą i nie pachną fiołkami. I to niezależnie od higieny itd - po prostu intymne części