Wpis z mikrobloga

FreeCAD - z tym problemem spotyka się najwięcej początkujących użytkowników FreeCADa - REFINE

Co jest nie tak z moim modelem? To początek najczęściej zadawanego pytania, jakie pojawia się na mojej skrzynce odbiorczej i komentarzach od czasu publikowania materiałów z programu FreeCAD.

Przygotowałem dla Was wyjaśnienie oraz pokazałem jak ustawić program, aby już nigdy więcej ta sytuacja nie przysparzała wątpliwości.

Zapraszam: [[307] FreeCAD - z tym problemem spotyka się najwięcej początkujących użytkowników FreeCADa - REFINE](https://youtu.be/OxR9zWF9mWo)

Odwiedź również stronę internetową kanału: IPc - Inżynier Programista

Tag do śledzenia wpisów: #inzynierprogramista

#inzynierprogramista #cad #freecad #inzynieria #mechanika #studbaza #pracbaza #modelowanie3d #modelowanie #projektowanie #ciekawostki #tworczoscwlasna #nauka #hobby #gruparatowaniapoziomu #druk3d
Pobierz InzynierProgramista - FreeCAD - z tym problemem spotyka się najwięcej początkujących ...
źródło: minW
  • 4
@InzynierProgramista: Mówiłeś już o funkcji refine w którymś filmie. Ale wydaje mi się że kiedy używasz jej w filmie znika też krawędź szkicu wyciąganego przez obrót. Nawet na screenie w tym wpisie tak jest. A u mnie zostaje. Potem jest też na rysunkach technicznych i wprowadza zamieszanie. To tak ma być czy ja coś źle robię?
Pobierz bbr555 - @InzynierProgramista: Mówiłeś już o funkcji refine w którymś filmie. Ale wyd...
źródło: refine