Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś uważa, że auto w mieście jest mu potrzebne to zwyczajnie jest:
A. bogaczem i/lub złodziejem
B. Dzieciorobem co trzeba gnoje podwieźć 50 metrów do szkoły
C. ma 20 pare lat i hehe lubi se czasem pojeździć bez sensu
D. nie dba o środowisko i przyszłość planety
E. uważa że autem jest szybciej niż tramwajem
#takaprawda #motoryzacja #ekologia
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg: Ech. Do pracy mam +-30km w jedną stronę. Powodzenia codziennie dojeżdżać rowerem a komunikacja miejska nie jeździ w godzinach takich jak pracuje. A żona po odwiezieniu bąbelka sama leci do pracy albo na home office. Nie da rady sobie spacerkowac jak trzeba dziecko wyszykowac do żłobka i samemu się ogarnąć do pracy rano na konkretną godzinę. I co mnie obchodzi co było 50 lat temu, kiedys ludzie wodę ze
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg:

1. bardzo oczywisty bait.
2. sprecyzuj miasto.

Mieszkam w mieście 18k osób, do pracy dojeżdżam do innego miasta 18km drogą krajową. Komunikacja miejska/zbiorowa odpada bo pociąg jeździ ale nie w takich terminach jak zaczyna się praca + musiałbym z przystanku dojść 5km. Autobusy jeżdżą tylko prywatnego przewoźnika i też nijak nie pasują godzinowo i znowu musiałbym dojść
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Czyli tak jak myślałem, opierasz swoją opinię na doświadczeniach dużego miasta, które nijak się nie sprawdzają w realiach małych miast powiatowych. Tutaj życie bez auta to chyba tylko jak siedzisz na bezrobociu w domu.
  • Odpowiedz
  • 0
@zeta_: między nami, jaja se robie bo mi sie nudzi, sam nie wyobrażam sobie życia bez auta na codzień mimo że rzeczywiście mieszkam w dużym mieście, od rana dzisiaj troluje, jak nie fajnopolaków to ekologów, normalnych ludzi itp
  • Odpowiedz