Wpis z mikrobloga

@Regaroth: @pietryna123 no właśnie dlatego jestem ciekawy, bo to co slicer policzy (wg ruchów i ich prędkości) a co drukarka wykona (ze wgledu np na limity przyspieszeń, i rampę przyspieszenia i zwolnienia przy ruchu) to osobne sprawy...
Chyba z ciekawości puszczę, ile na Bambu wyjdzie - pokazuje mi 11h :}
@hrumque: Nie ma co porównywać Bambu z drukarką co kosztowała mnie 400zł ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dla mnie ważne jest to, że sie wydruk nie odkleił i ekstruder nie zawiódł bo czasami z nim problemy są.
@Regaroth a jak ci szczyt wyszedł? w sensie nawisów ITP od wewnątrz ? bo z zewnątrz to giwuwa, ale jak ki robi te szczegóły tekstury od wewnątrz to dramat, kupę " tu kropeczka tam kropelka" ale debil to kładzie w powietrzu, licząc chyba że powinien tam być support... odkleje to zobaczymy od wewnątrz, ale pewnie się okaże że spagetti i schludnie choć nasmarkane
@hrumque urwaaa. można było to wydrukować poniżej 4h
teraz to przeslicerowalem od nowa ale w trybie wazy - da się! co prawda będzie tylko tekstura a nie będzie modulacji grubości - ale w 4h jest księżyc.
@hrumque: Ewidentnie kładł w powietrzu bo od środka jednak trochę spaghetti jest xd ale z zewnątrz git. Nie miałem jak nadzorować tych ostatnich warstw bo około 4 w nocy skończyło sie drukowanie.
@Regaroth: no u mnie widać (jak się prześwieca) taką jakby "kaszę" na biegunie północnym
Inna sprawa - że teraz #!$%@? by znaleźć żarówkę, która do tego wejdzie - maks 60mm, a wszystko co mam to ma 65mm

(a podstawa strasznie ciasno wchodzi w dodatku do tych wypustek - o ile podstawkę z nogami jestem w stanie wcisnąć i przekręcić jakoś, to te "żyrandolowe" wkładki - brakuje za co złapać, by zmusić
hrumque - @Regaroth: no u mnie widać (jak się prześwieca) taką jakby "kaszę" na biegu...

źródło: IMG_20230304_000729

Pobierz
@hrumque: Mega wyszło, moja oprawa dopiero w przyszłym tygodniu dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten sam problem z podstawką mam i raczej będe te wypustki szlifował żeby się dało do końca je wsunąć.