Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem grać w Battlefielda 4, trafiłem na serwerze 2 rusków i 1 Serba (XD).
Doznałem w ciągu 30 minut przeglądu propagandy.
Zaczęło się od tego, że w tzw. emblemacie miałem szachownicę polskiego lotnictwa.

Wyjaśnienie:


Krótkie rozwinięcie sytuacji:


A więc:
- Jesteśmy faszystami
- Przez sankcje ludzie w Europie głodują
- USA i Anglia wywoła nuklearna wojnę w całej zginie cały świat
- SOROS, ILLUMINATI, ŻYDZI NA UKRAINIE I W USA WYWOŁUJĄ WOJNY, TO SWIATOWY PLAN (nasuwa mi się pewien YTber xD)
- W Polsce wszędzie są "brzydkie wiatraki" (nie chce dostać bana)
- USA wywołało tyle konfliktów i co?
- ON SIE ZNA, BO ON MIESZKA W USA, KAŻDY W EUROPIE I USA I LUDNOŚĆ SPRZECIWIA SIE POMOCY UKRAINIE
(po czym zapytałem jakim cudem ma 70 pingu na serwerze w Niemczech, zero odpowiedzi XD)
- Rosja broni tylko swoich ludzi w Donbasie
- USA okupuje Polskę
- Jak Rosja rozpocznie wojnę to dołączy do niej cały środkowy świat(?, Azja środkowa, Chiny?)
- Serbia i wschodnio-poludniowa Europa nas zniszczy
- Zobaczymy się na konfrontacji w rzeczywistości!
Zapytałem wtedy czym chcą walczyć, tym post sowieckim sprzętem?
- NIE TO EUROPEJSKI SPRZĘT SIE PSUJE, MA DUZO ELEKTRONIKI WIEC SIE PSUJE(jakbym słyszał mojego wujasa, który jeździł pół życia Passatem B4)
- Zniszczymy świat, Rosja nas zniszczy i Afryka dołączy
- Nie mamy gazu, ludzie umierają z zimna, błagamy o wiosnę
- Oczywiście jesteśmy zgniłą gayropą i zabijemy się sami

Możecie napisać, że gówno was obchodzi co napisałem, ale tak mnie rozbawiło, że musiałem się podzielić, jeśli to czytasz to dziękuję za przeczytanie mojego wysrywu


#ukraina #battlefield #battlefield4 #propaganda #rosja #serbia przy okazji #ator bo linia się zgadza.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@BayzedMan Właśnie takimi argumentami zasypał ich jakiś Niemiec(nie takimi samymi, ale bardzo podobnymi) i weszli w nudne pyskowanie.
Dorzuciłem, że Chiny kupują od nich po taniości zasoby i są pod butem chińskim a nie w sojuszu, to zaczęli mnie straszyć atomem.
Dodatkowo stwierdziłem, że hehe ruskie, ale ja wiem co to ruski świat, nie musisz mówić mi, że jest wspalaniez, mój kraj był pod ruską okupacją jakieś 50 lat i podziękuje za
Dodatkowo stwierdziłem, że hehe ruskie, ale ja wiem co to ruski świat, nie musisz mówić mi, że jest wspalaniez, mój kraj był pod ruską okupacją jakieś 50 lat i podziękuje za to "dobro".


@xBARTEXx: W sumie to 170 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale daj pan spokój, dla nich to niewystarczająco, żeby sobie wyrobić własne zdanie, tylko wchodzi zdarta płyta, że hurr durr naiwniaki zachodnia propaganda was przekabaciła,
yosoymateoelfeo - >Dodatkowo stwierdziłem, że hehe ruskie, ale ja wiem co to ruski św...

źródło: putin-malpa-niemozliwe-ze-nie-lubisz-ruskiego-miru-w-zlym-ruskim-mirze-byles-nie-da-sie-nie-lubic-ruskiego-miru

Pobierz
@MasaToMojaWaluta Niestety, ale nicku dokładnego nie pamiętam, ale na pewno nie Goxy-Serb.

@PonuryBatyskaf Wieczorem wyśle Ci link i nick na priva, ale tak ten 2-3k ticketów. Wzajemnie, miłego dnia ()

@Norman_Prajs Serwer no rules, także tyralnia niesamowita xD Wieczorem podrzucę dokładną nazwę serwera i nick na priv, odblokuj go Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@niezly_softcore Dzięki, dzięki, dzielnie ich denerwuje poprawiając