Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem grać w Battlefielda 4, trafiłem na serwerze 2 rusków i 1 Serba (XD).
Doznałem w ciągu 30 minut przeglądu propagandy.
Zaczęło się od tego, że w tzw. emblemacie miałem szachownicę polskiego lotnictwa.

Wyjaśnienie:


Krótkie rozwinięcie sytuacji:


A więc:
- Jesteśmy faszystami
- Przez sankcje ludzie w Europie głodują
- USA i Anglia wywoła nuklearna wojnę w całej zginie cały świat
- SOROS, ILLUMINATI, ŻYDZI NA UKRAINIE I W USA WYWOŁUJĄ WOJNY, TO SWIATOWY PLAN (nasuwa mi się pewien YTber xD)
- W Polsce wszędzie są "brzydkie wiatraki" (nie chce dostać bana)
- USA wywołało tyle konfliktów i co?
- ON SIE ZNA, BO ON MIESZKA W USA, KAŻDY W EUROPIE I USA I LUDNOŚĆ SPRZECIWIA SIE POMOCY UKRAINIE
(po czym zapytałem jakim cudem ma 70 pingu na serwerze w Niemczech, zero odpowiedzi XD)
- Rosja broni tylko swoich ludzi w Donbasie
- USA okupuje Polskę
- Jak Rosja rozpocznie wojnę to dołączy do niej cały środkowy świat(?, Azja środkowa, Chiny?)
- Serbia i wschodnio-poludniowa Europa nas zniszczy
- Zobaczymy się na konfrontacji w rzeczywistości!
Zapytałem wtedy czym chcą walczyć, tym post sowieckim sprzętem?
- NIE TO EUROPEJSKI SPRZĘT SIE PSUJE, MA DUZO ELEKTRONIKI WIEC SIE PSUJE(jakbym słyszał mojego wujasa, który jeździł pół życia Passatem B4)
- Zniszczymy świat, Rosja nas zniszczy i Afryka dołączy
- Nie mamy gazu, ludzie umierają z zimna, błagamy o wiosnę
- Oczywiście jesteśmy zgniłą gayropą i zabijemy się sami

Możecie napisać, że gówno was obchodzi co napisałem, ale tak mnie rozbawiło, że musiałem się podzielić, jeśli to czytasz to dziękuję za przeczytanie mojego wysrywu


#ukraina #battlefield #battlefield4 #propaganda #rosja #serbia przy okazji #ator bo linia się zgadza.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
@HuLLaJNoGa Że każda wojna jest zła, ale to co mówi to typowy whataboutism, bo to że USA wywoływało wojny nie świadczy o tym, że wojna na Ukrainie jest dobra, a Rosja jest jeszcze lepsza.

Generalnie ciągle nawiązywali do Ukrainy, więc również nawiązałem do tego. Dodatkowo nie rozumieli, że to wojna o zasoby i imperialistyczne zapędy, a nie o obronę "dobrych" chłopaków z Donbasu.
  • Odpowiedz
  • 5
@Matosint Zagotowana russka krew, to najlepsze co może być, tak trzeba żyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze, że oni trollowali mnie(przepychali ciągle czołgiem) i pod koniec meczu powiedziałem, że są gówniani nawet w przeszkadzaniu, że nadal spełniałem swoją robotę w rundzie i byłem top 2 (na serwerze 32v32), a Ci jak zaczęli wydzierać ryj przez mikrofon.
Całą rundę słowem nie potrafili się odezwać, tylko pisali. xD
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: nie wiem, dziwne że serwery zachodnie pozwalają ruskim spokojnie giercować jakby nigdy nic
niech se grają z chińczykami i koreą północną w CSa
  • Odpowiedz
Ej jak tam sytuacja w bf4 na multiku? Opłaca się jeszcze kupować? Pograłbym w strzelanke, coda nie lubie, a bf4 to ostatni dobry bf XD
  • Odpowiedz
  • 0
@b4rt3k Sporo serwerów, sporo graczy, każdy znajdzie coś dla siebie, ale kup wszystkie DLC/Premium, bo większość serwerów ma ALL DLC.
Nadal spotykam codziennie graczy z początkowymi poziomami.
Gra z premium na promocji to ok. 20-30 zł, także warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chewie2 Mówiłem na promocji, teraz nie ma żadnych okazjonalnych w sklepach.
Pewnie na Wielkanoc będzie ciekawsza cena.
Na steamie bodajże w boże narodzenie był za 4.8 euro.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chewie2 W takim razie życzę zdrowia, powodzenia na operacji i szybkiej rekonwalescencji po niej, pisz na priva jak będziesz chciał pograć w jednej drużynie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz