Wpis z mikrobloga

@AdamKarolczak02137: przecież napisałem, że czynnikiem kwalifikującym do terapii jest prognozowany wzrost poniżej 175 u chłopców(info od endokrynologa dziecięceg) , nie pamiętam ile u dziewcząt :D

@gnomol: z nowotworem u dzieci? prawda
Tylko to nie tak, że wytworzy się od zera u każdego. Mały odsetek jest zagrożony, więc lepiej zapobiegać niż leczyć. Organizm sam likwiduje prawie wszystkie błędne komórki w bardzo wczesnyme stadium, nie chcemy mu w tym przeszkodzić
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: Mi tez tak mówiono. Lekarze przekonywali rodziców by mi nie podawać... mimo, ze sie kwalifikowalem. Obstawiam, ze refundacja poszła a hormon poleciał na rynek.
  • Odpowiedz
tutaj niektórzy nie mają pojęcia jak hormon wzrostu działa i myśla, że jakby dostawali go w dzieciństwie to mieliby 190 cm xD


@AdamKarolczak02137: Chyba nikt tutaj tak nie twierdzi.
Ale gdyby dostawali pewnie mieliby pare cm więcej niż mają teraz, a poniżej 180 u faceta każdy jest na wagę złota
  • Odpowiedz
@Pharos: dobre gh(Chińczyka) da się ogarnąć za 600 zł/100 ui a w aptece wychodzi 4.5k/100 ui a działanie podobne plus musi ci go wypisać lekarz a prawie żaden nie wypisze w tym #!$%@? kraju
  • Odpowiedz