Wpis z mikrobloga

Daily update debilek + Marcucha, ktora oswiadcza, ze jest chora ale nie powstrzymalo jej to od skorzystania z ubera, pojscia zrobic pazury i pojscia na jakis masaz czy do kosmetyczki. Jak w tym kraju ma byc normalnie, szczesliwie, bezpiecznie, a ludzie zdrowi jak jestesmy otoczeni przez egoistycznych idiotow bez mozgu?
Juz doszlo do tego ze salony fryzjerskie i kosmetyczne musza nagrywac story, ze prosza klientki o szanowanie ich zdrowia i nie przychodzenie na umowiona wizyte jak zle sie czuja bo przychodzi taka lajza i pozbawia potem gabinet mozliwosci pracy.. obrzydliwe.
A o stwarzaniu zagrozenia na drodze przez te durne siostry juz nie chce mi sie strzepic ryja ale chyba dolacze do ruchu staśko i zglaszania tych wszystkich influencerow na policje. To jest jakas patologia. Chyba jestesmy w okresie w ktorym ktorys z influ musi potracic pieszego lub zginac podczas nagrywania story bo przejechanie psa nie wystarczylo.
#friz #wardega #revo #youtube
Pobierz
źródło: 20230301_194735
  • 8
@KubaSh: wiem ale tak mnie to wku.. jak oni tak narazaja innych.. ile ja sie nadenerwuje na tych drogach, ile osob z rodziny czy znajomych mialo wypadek lub ktos zginal na drodze przez innych kierowcow debili. Powinny byc mocniejsze kontrole na drogach i ostrzejsze kary. No krew mnie zalewa. Zwlaszcza, ze piesi tez sa nieprzytomni i wpieprzaja sie pod koła i bedac wgapionym w tel to moment jak taka osoba wyskoczy
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bunsen: w pelni sie zgadzam. Prawo nierowne dla wszystkich to jest skandal. Ale takie influencery instagramowo-youtubowe ulgowo by nie byli potraktowani tak uwazam.. tu raczej glownie kwestia sie ma do tych telewizyjnych gwiazd czy zwiazanych jakos z jedyna sluszna partia -.-
A Stasko to fakt czesc rzeczy na bank jej wcale nie obchodzi i robi to tylko dla rozglosu i wiele rzeczy robi tylko dla atencji a nawet jak cos przezywa