Wpis z mikrobloga

Co jak co ale rajdy mityczne w WoWie to jest największy rak jaki jest w tej grze. Trwa to tyle lat a nic nie jest z tym robione. A o co chodzi? Mianowicie o unikalne ID, które przypisuje się do Twojego charakteru i całego rajdu zaraz po zabiciu pierwszego bosa na poziomie mythic. Powoduje to, że nie możesz już rajdować z ludźmi z innym ID przez co jesteś w dupie bo kto (bez żadnego ID. Przypomina redakcja) dołączy do rajdu gdzie pierwsze dwa bosy już są zabite i nawet do vaulta nie będą się liczyć. Ludzie powiedzą „znajd se gildie” dobra spoko, tylko ze gildia wymaga 90% obecności na rajdach, co dla ludzi pracujących na zmiany, posiadających rodzine jest niemożliwe do spełnienia. Druga sytuacja: gildia ma 30 aktywnych osob i ciagle ktoś na ławie siedzi, wiec jedyne co zostaje to pugowac. Z kolei tam wystarczy, że jedna osoba wyjdzie po drugim bosie i jest się w dupie bo jak pisałem nikt nie przyjdzie progresowac innych bosów bez możliwości odblokowania vaulta.

Usunięcie tego ID albo jakiś jego reset raz w tygodniu spowodowałoby to ze ludzie grali by więcej mythic bosow niż tylko pierwsze dwie kukły i nara. Nie jest to wcale pug / casual friendly.

#worldofwarcraft #wow
  • 10
co dla ludzi pracujących na zmiany, posiadających rodzine jest niemożliwe do spełnienia.


@Fadamaker: bullshit jestem taka osoba i sie da xD, to juz ty decydujesz na co "wydajesz" wolny czas
spowodowałoby to ze ludzie grali by więcej mythic bosow


@Fadamaker: nie spowodowałoby. Raidowanie mythica polega na progresowaniu. Na pugu tego nie masz, bo co raid masz zupełnie inny skład. Poziom mythic zwyczajnie nie jest stworzony dla takich jak ty i tyle. Mythic raidy nigdy nie miały być dostępne dla każdego, od tego masz normala i HC
@Fadamaker: raidy w wowie to w ogóle są mentalnie w 2010 dalej, od pierwszego raidu nie zmieniło się nic oprócz zmienienia wielkości kilka razy i dodania nowych poziomów trudności, takie rzeczy jak wywalenie trasha całkiem czy automatyczny res przy bossie a nie #!$%@? żeby healer musiał biegać albo resać na soulstonie to dla blizzarda abstrakcja a dla społeczności herezja bo hurr durr ja chce biegać i #!$%@?ć i tracić czas, ludzie
@Raisei-chan jak gram od SL, to res pod bosem był tylko na Sylvanie i trochę na Denatriusie. To o czym piszesz to byłby mega. Trash jest spoko gdyby z niego dropilo BoE a tak to nie widzilalem nic od normala po mythic.