Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki powiadomieniach. I tak nie przypadła Wam do gustu. Jej miejsce - zgodnie z Waszymi prośbami - zastąpią cyfry i liczby. Teraz już zawsze będziecie wiedzieć ile dokładnie powiadomień otrzymaliście.

2. W tagach - jeśli obserwujecie tag - pojawił się dobrze znany Wam dzwoneczek, który pozwoli wyłączyć powiadomienia z konkretnego tagu. Teraz możecie obserwować tagi bez konieczności otrzymywania z niego powiadomień.

3. W ustawieniach konta pojawiła się dodatkowo (globalna) możliwość wyłączenia powiadomień z tagów - oczywiście tych obserwowanych. Teraz jednym kliknięciem możecie wyłączyć wszystkie powiadomienia z tagów!

4. Zmieniliśmy również sposób wyświetlania powiadomień. Powiadomienia, które nie zostały jeszcze przez Was odczytane, będą aktualnie pojawiać się na górze listy powiadomień.

5. Poprawiliśmy również sposób wyświetlania hitów dla roku i miesiąca https://wykop.pl/hity/miesiaca - Hity Wykopu znajdziecie zarówno pod tym linkiem, jak i w lewym panelu (pod ikonką płomienia).

Jak oceniacie te zmiany i które z obecnych problemów są dla Was najbardziej istotne - dajcie nam znać w komentarzach. Wasz feedback jest dla nas bardzo ważny ()

#wykop #nowywykop #wykopchangelog
wykop - Wykopowicze (ツ)

1. Dzisiejszy wpis zaczniemy od pożegnania czerwonej kropki ...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 158
@wykop czy jest jakakolwiek zmiana która wprowadziliście do tej pory i nie była #!$%@? od początku? bo wydaje mi się, że nie a większość z nich do tej pory nie została poprawiona.
głupie wyświetlenie ilości nieodczytanych powiadomień nie potraficie zrobić dobrze za pierwszym razem.
poprawianie poprawek, tydzień na dodanie jakiejś durnej kropeczki. ja już nie wierzę że kiedykolwiek naprawicie ten serwis.
@wykop: no, to jeszcze z pół roku i nowy wypok będzie tak dobry jak stary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: a no jak wyżej napisali, jak zwykle przywrócenie starej funkcji wyszło #!$%@? i licznik działa po swojemu, pewnie jeszcze z 2 tygodnie żeby działał jak w starym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop: kilka pytań:
1. Kiedy będą dostępne linki pod filmikiem jak dawniej
2. Czy opcja /multimedia-tag/ wróci?
3. Kiedy liczba obserwujących będzie widoczna przy tagu
4. Kiedy będzie lista top tagów
5. Kiedy zmienicie kolor tagów w ciemnej wersji by nie zlewał się z treścią.

I tak mnie olejecie bo odpowiadacie na proste pytania tylko
@wykop: a wiecie co jest najlepsze? Gdybyście zaprosili użytkowników do beta testów i wypuścili aktualizację w takim stanie jak obecnie (+apkę na IOS) to nie byłoby fali odejść użytkowników i hejtu który się na Was wylał xD
W ustawieniach konta pojawiła się dodatkowo (globalna) możliwość wyłączenia powiadomień z tagów - oczywiście tych obserwowanych. Teraz jednym kliknięciem możecie wyłączyć wszystkie powiadomienia z tagów!


@wykop: uff, w końcu
@wykop: Fajnie się bawicie. Wykop nie działa na Microsoft Edge. Powiadomienia są aktywne nawet po skasowaniu. Nie można wyszukać wpisów po tagu. Nie można wyszukać użytkownika. A wy zajmujecie się #!$%@?. Nie krytykowałem nowego wykopu ale nawet mnie kończy się już cierpliwość.