Wpis z mikrobloga

Plan jest prosty: rossja wycofuje się z terenów Ukrainy, oddając im wszystkie zagrabione teraz i wcześniej ziemie, a następnie pozbywa się wszelkiej broni atomowej jaką posiada.

Będę to postował przez wszystkie 3 dni przez które rossja planuje zająć Ukrainę 6/3

#wojna #rosja #ukraina
Niebadzsmokiem - Plan jest prosty: rossja wycofuje się z terenów Ukrainy, oddając im ...

źródło: 9fc04221e867fcc2e324d1adf9a84d3f43690443083081574ed76e9d4d69df4e

Pobierz
  • 13
@Niebadzsmokiem: sianie informacji, ze przekazywanie sprzetu broniacym sie skaluje konflikt, to nie propaganda. doinformuj sie czym jest propaganda. a sianie takich informacji jest tak samo bezsensowne jak twoj post.
sianie informacji, ze przekazywanie sprzetu broniacym sie skaluje konflikt, to nie propaganda.


@j0shva: ojoj, biedna rasija, zły zachód eskaluje konflikt dozbrajając napadnięte państwo przez co biedna rasija nie może robić co jej się podoba i jest zmuszona przez zły zachód do mordowania cywili oraz własnych obywateli wysyłając ich na bezsensowną wojnę napastniczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Da Tawarisz, co wy tam ćpacie na tym Kremlu XDDD
@NaczelnyWoody: i zluzuj #!$%@?, bo chcesz z kogos idiote zrobic, a to ty schodzisz z dyskusji i #!$%@? kogos do worka z jakimis ruskimi agentami. odpocznij moze sobie od wykopu, bo ci gul za bardzo skacze typie
@NaczelnyWoody: mam nadzieje, ze chociaz bedziesz mial jaja odpisac, przeprosic mnie i przyznac sie do winy. napisalem jedynie, ze nie jest to propaganda, bo dzialania propagandowe wygladaja inaczej. zainsynuowales mi bycie ruskim agentem i piszesz, ze jestem idiota, bo uwazam, ze dozbrajanie ukrainy to eskalacja konfliktu. a nigdzie tego nie napisalem, ani nie potwierdzilem i tez jestem za wsparciem ukrainy. wiec zluzuj majty, bo na wykopie juz widzicie ruskich trolli, agentow