Wpis z mikrobloga

Czy istnieje coś bardziej wartościowego, co kobieta może wnieść do związku, niż dziewictwo?
oczywiście, wspólne spojrzenie na świat, opiekuńczość, zdolność osiągania kompromisów, stabilność emocjonalna, a także uroda - to wszystko też jest bardzo ważne.
jednakże, co nam po tych wszystkich przymiotach, jeśli nasza potencjalna wybranka była wcześniej ordynarnie peklowana?
tak, zdecydowanie można określić dziewictwo mianem cechy, która jednoznacznie decyduje o wartości kobiety.
tym, czy jest wartościowa, czy jednak nie.

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #blackpill #rozowepaski
  • 18
@HeavyMagicMissle: Czyli w sumie mówisz o większości facetów bo większość jest przeciętna z wyglądu i uwierz mi że dziewice po 16 roku życia to mityczny jednorożec. Tak owszem moja pierwsza dziewczyna to była dziewica ale to były inne czasy. Serio inne bo to było już ponad dekade temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@eejakulat_w_mordzie mój ziomal miał dziewice to po ślubie jak dotarło do niej ze its over i jeden dick do końca życia to zaczęła grubo #!$%@?ć na tyle że skończyło się rozwodem. a koleżka chad 195 wzrostu. więc dla normika już chyba lepiej i samemu się wyszaleć i znaleźć witaminkę co już ma odrobinę doświadczenia i wie czego chce (w granicach rozsądku nie że jakiś wycieruch ale 2-3 związki przed dla mnie jest