Wpis z mikrobloga

@JaNieGej: Od kiedy wróciłem na siłkę, nie wiedziałem, że może być taka kultura dzięki Ukraińcom. Zawsze chętnie asekurują, bez problemu pozwalają dołączać do ćwiczenia, nawet pomagają wymieniać obciążenia. A Ukrainki to już w ogóle cud.
ja na przykład widziałem jak grupka wschodnich ziomków #!$%@? rowery miejskie. Zgłosiłem do veturilo i pani na infolinii bardzo dziękowała za cynk. To był okres wiosny 2022, czyli początek wojny. Sam wtedy zbierałem paczki dla Ukraińców więc tak.


@heron: No niebywałe. Kurcze kiedyś to było w Polsce, nikt rowerów nie kradł. Kryczeli przy tym jeszcze Sława Ukrainie?
@Lolenson1888: Nie dziwi mnie ta historia - #!$%@?ąc już od narodowości złodzieja. Byliśmy z różowym na termach w naszych pięknych górach. Jako, że nie mieliśmy ręczników na basen, to poprosiliśmy o wypożyczenie z hotelu. Nówka sztuka po praniu i prasowaniu, ładnie złożone, no to do basenu. Wracamy - ręczników nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ukradł ostemplowane ręczniki w nazwą hotelu.
@dosefurious: gdyby tylko ludzkość wymyśliła jakiś materiał do którego można włożyć buty, tak żeby nie pobrudziły czegoś czego dotykają. Mogłoby się to na przykład nazywać torba foliowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@HIMARS nie pochwalam złodziejstwa, ale ogólnie obsługa powinna #!$%@?ć Ci te klapki. U mnie raz w tygodniu robią takie niezapowiedziane czystki, bo pomimo kartek że chować swoje rzeczy do szafek to ludzie robią sobie wystawkę. Później