Wpis z mikrobloga

@JaNieGej: Od kiedy wróciłem na siłkę, nie wiedziałem, że może być taka kultura dzięki Ukraińcom. Zawsze chętnie asekurują, bez problemu pozwalają dołączać do ćwiczenia, nawet pomagają wymieniać obciążenia. A Ukrainki to już w ogóle cud.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: A te buty to mu z szafki wyjął, czy może leżały pod ławką? Jeśli ta historia w ogóle jest prawdziwa, to nawet mi tego debila nie żal. Wchodzę do szatni i za każdym #!$%@? razem te barany zostawiają buty na zewnątrz, zamiast wkładać do szafek, a wszędzie wiszą ogłoszenia jak byk, żeby chować.
  • Odpowiedz
@aegispolis: ja na przykład widziałem jak grupka wschodnich ziomków #!$%@? rowery miejskie. Zgłosiłem do veturilo i pani na infolinii bardzo dziękowała za cynk. To był okres wiosny 2022, czyli początek wojny. Sam wtedy zbierałem paczki dla Ukraińców więc tak.
  • Odpowiedz
ja na przykład widziałem jak grupka wschodnich ziomków #!$%@? rowery miejskie. Zgłosiłem do veturilo i pani na infolinii bardzo dziękowała za cynk. To był okres wiosny 2022, czyli początek wojny. Sam wtedy zbierałem paczki dla Ukraińców więc tak.


@heron: No niebywałe. Kurcze kiedyś to było w Polsce, nikt rowerów nie kradł. Kryczeli przy tym jeszcze Sława Ukrainie?
  • Odpowiedz
@Carramba666: No mi na silce jakis czas temu #!$%@? dosc nowe klapki Adidasa bo zostawilem na podlodze pod szafka w szatni. Jak dla mnie to sprawa jest prosta - nie twoje - nie ruszasz. Chocbym zostawil telefon czy portfel gdzies na widoku to nikt nie ma prawa mi tego zabrac i wina lezy tylko po stronie zlodzieja
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Nie dziwi mnie ta historia - #!$%@?ąc już od narodowości złodzieja. Byliśmy z różowym na termach w naszych pięknych górach. Jako, że nie mieliśmy ręczników na basen, to poprosiliśmy o wypożyczenie z hotelu. Nówka sztuka po praniu i prasowaniu, ładnie złożone, no to do basenu. Wracamy - ręczników nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś ukradł ostemplowane ręczniki w nazwą hotelu.
  • Odpowiedz
@HIMARS: wina zlodzieja a Twoja glupota. Taki sam argument jak posiadanie pierwszeństwa na drodze, a pamiętaj że cmentarze są wypełnione osobami, które miały pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: #!$%@? sytuacja, ale dlaczego daje 1/5 siłowni. W sensie jeżeli mu nie pomogli w tej sytuacji to rozumiem, ale z opisu nie wynika czym zawiniła siłownia sama w sobie.
  • Odpowiedz
@dosefurious: gdyby tylko ludzkość wymyśliła jakiś materiał do którego można włożyć buty, tak żeby nie pobrudziły czegoś czego dotykają. Mogłoby się to na przykład nazywać torba foliowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@HIMARS nie pochwalam złodziejstwa, ale ogólnie obsługa powinna #!$%@?ć Ci te klapki. U mnie raz w tygodniu robią takie niezapowiedziane czystki, bo pomimo kartek że chować swoje rzeczy do szafek to ludzie robią sobie
  • Odpowiedz