Wpis z mikrobloga

Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link między Bioshockiem i Falloutem.
Podsumowanie,

Bardzo dobra fabuła i dość niekonwencjonalne zakończenie.
Mechanika, grafika, muzyka na plus.
Przechodzi się dość szybko mimo że zajęło mi to 26h na normalnym trybie trudności.
Jest dość wymagająca od gracza - nie przechodzi się sama.
Ciekawe drzewa rozwoju i crafting.
Fajne cut-scenki (szczególnie pod koniec)
Kilka ciekawych zagadek.
Świetnie działający Engine UE szczególnie pod względem fizyki.
Stary dobry Radziecki Retro-Wibe połączony z Sci-Fi (jako urodzony w latach 80tych miałem dużo uciechy)

Na minus wiele rzeczy których musi się doszukiwać człowiek na wlasną rękę bo gra jej nie tłumaczy dobrze.
Ograniczony "free world"
Po zakończeniu części fabularnej, nie ma co robić już właściwie.
Brak szczegolnie szerokiego wachlarza przciwników.
Niektóre mechaniki organizacji gry są uciążliwe.
Agresywny i #!$%@?ący główny bohater swoimi gadkami często.

8/10 Polecam.

Gra grana na GamePass Ultra PC (z FOV modem) wiec nie kupiłem jej.
Jakkolwiek dla (całkiem nowego) studia duże pochwały za zrobienie tak dużej i ciekawej produkcji.
NIe wiem dlaczego ludzie bojkotują tą gre mimo wszystko że była w developingu na długo przed wybuchem wojny.
Pozatym w swojej treści krytykuje reżim i proletariat (Marksizm) na równej stopie.
Tylko trzeba zacząc w to grać by to zrozumieć.

Rozmawiamy o grze, wycieczki personalne są usuwane i autorzy lądują na czarno w trybie - brrrt.
Za długo jestem na tym serwisie by się użerać z pryszczatymi nonejmami.

#atomicheart #gry #pcmasterrace #konsole #gamepass
Shewie - Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link międz...

źródło: Screenshot 2023-02-28 at 13-23-08 Photo - Google Photos

Pobierz
  • 80
juz opisuje to co kazdy moze sprawdzic sluchajac tych czy innych specjalistow od tematu dla randomowego klowna z wykopu piszacego per "zjeb". #!$%@? #!$%@?. to juz ten ulany ulaniec mial wiecej taktu i nie wklejal screenow z modelem konserwy z gry


@betju: juz opisuje to co kazdy moze sprawdzic sluchajac tych czy innych specjalistow od tematu dla randomowego klowna z wykopu piszacego per "zjeb". #!$%@? #!$%@?. to juz ten ulany ulaniec
@Ulany_Utopiec: ale ty nie masz innego zdania, ty nie masz zadnego zdania. np teraz gadasz ze nato nie bedzie trwalo wiecznie - tak jakby cos trwalo wiecznie. gadasz o jakis ukladach bez zadnego przykladu - jakich ukladach, jakie masz na mysli? a czekaj, pewnie totalnie #!$%@? żadne, bo po prostu nie masz pojecia o czym piszesz, klepiesz te emocjonalno histeryczne wysrywy ze polska bedzie nastepna, tym samym nawet wychodzisz #!$%@? na
@hekktik: ale się zesrałeś chłoptasiu xD za to Ty tylko obrałeś sobie słuszny punkt widzenia świata i będziesz #!$%@?ę robił na innych. Ustaw się w jednym szeregu z braunem i resztą pajaców bo jesteście z jednego #!$%@? wyciskani xD wielce oświecony wykopek co rzuca hasłami bez pokrycia bylebyło w kontrze do innych xD ktoś wyżej chciał przykładów to uciekłeś od odpowiedzi wymigując się tym, że Cię obraził. Szkoda mi Ciebie bo
@Ulany_Utopiec: no widzisz, zostales wypunktowany normalnie to twoje teksty to "zesrales sie chloptasiu". strzelam w ciemno ze jestem starszy od ciebie dzieciaku to raz, dwa ze wymieniam ci proste fakty a ty dalej mowisz o pkt widzenia (przypominam ze nie masz zadnego). jeszcze cos #!$%@? o braunie. jestes po prostu zwyklym cepem z motłochu takich zwyklych cepow.
@hekktik: miałeś już po pracy nie wchodzić ale widzę, że bardzo Cię to boli. Potrafisz tylko obrażać ludzi a samemu rzucać tylko puste frazesy i widzisz wszędzie tylko cepy i motłoch. Do tego jeszcze teksty, że jestem starszy od ciebie pokazuję tylko Twoją zapalczywość i przekonanie, że jak ktoś jest starszy to oczywiście najmądrzejszy. Idelane wpisujesz się w obraz wykopka-frustrata, którego jedynym celem jest obrażanie innych i atakowanie ich za to
@hekktik: no i jak zawsze obrażasz zamiast odnieść się do czegoś merytorycznie. Nawet nie próbujesz przekonać nikogo do swoich racji, rzucając tylko tym co napisał ktoś inny. Typowy wykopek z problemami. Ech szkoda mi Ciebie chłopczyku :(
@francis0440: Żal się odnosić, bo jedyne co masz do napisania, to kopiuj wklej komentarzy ruskich kamratów z internetów. No, ale już to zrobiłeś tutaj
https://wykop.pl/wpis/70570017/a-tak-pieprzyli-przed-premiera-ze-zadnej-polityki-#250116593
Oczywiście w ZSRR była tylko jedna konserwa i nie mogli wrzucić innej, przecież wydawcy gry stronią od polityki, wojen itd. Tak samo z całą resztą tych moich punktów.

2 miesięczne konto broniące ruskich, do tego postujące anime gówno. Nowe, nie znałem.
betju - @francis0440: Żal się odnosić, bo jedyne co masz do napisania, to kopiuj wkle...

źródło: Screenshot_20230303_075851_Chrome

Pobierz
@betju: Myślałem, że podyskutujemy na poziomie, ale od razu zacząłeś się pultać.

Żal się odnosić, bo jedyne co masz do napisania, to kopiuj wklej komentarzy ruskich kamratów z internetów.


Ty też robisz kopiuj wklej komentarzy, tylko że ukraińskich kamratów i nikt nie daje o to #!$%@?. I chyba nawet nie sprawdzasz poziomu argumentów.

Oczywiście w ZSRR była tylko jedna konserwa i nie mogli wrzucić innej, przecież wydawcy gry stronią od polityki,
@francis0440:

Aż żal się do tego odnosić punkt po punkcie.

oraz

Myślałem, że podyskutujemy na poziomie, ale od razu zacząłeś się pultać.


Dyskusja na poziomie, Wykop.pl

Okej, nie masz nic sensownego do powiedzenia, to grzebiesz mi po profilu.


Ej ziomek, ale ja napisałem z czym mam problem, nawet wrzuciłem to w tłumacza. Pisałem, że w to nie grałem więc logiczne, że kopiuje z internetów xD To ty napisałeś posta, który nic
@betju:

Dyskusja na poziomie, Wykop.pl

Co to ma znaczyć w ogóle? XD
Zerknąłem na tamte zdjęcia i wpisy, o których wspomniałeś i doszedłem do wniosku, że mam do czynienia z typowym twitterowym propagandzistą - brakowało mi jeszcze tylko filmu od Harenko, albo CD-Action do pełni szczęścia. Nie widziałem więc sensu odnoszenia się do czegokolwiek, bo zaczęłyby się wycieczki osobiste przez brak argumentów - odgrzebując jeden z moich wpisów na #randomanimeshit,
@francis0440:

Zerknąłem na tamte zdjęcia i wpisy, o których wspomniałeś i doszedłem do wniosku, że mam do czynienia z typowym twitterowym propagandzistą - brakowało mi jeszcze tylko filmu od Harenko, albo CD-Action do pełni szczęścia. Nie widziałem więc sensu odnoszenia się do czegokolwiek, bo zaczęłyby się wycieczki osobiste przez brak argumentów - odgrzebując jeden z moich wpisów na #randomanimeshit, pokazałeś, że się nie myliłem.


No i to jest wasz problem
betju - @francis0440: 
Zerknąłem na tamte zdjęcia i wpisy, o których wspomniałeś i do...

źródło: 1942._Зачем_свинье_культура_и_наука

Pobierz
@betju:

No i to jest wasz problem właśnie

Nasz? Ja z tamtym użytkownikiem ani jego wysrywami na Twój temat nie mam nic wspólnego.

I teraz jestem twitterowym propagandzistą xD Bo typ walący konia do anime tak stwierdził.

Znowu to robisz XD Chyba bardzo Cię boli, że ktoś może mieć inne hobby, niż piłka nożna.

Odpaliłem grę z game passa, #!$%@? komuną i snem #!$%@? Wani o wielkim ZSRR. Co widać od
@francis0440: jak nie wiesz o tym, że ukraińcy są w rosji kojarzeni ze świniami oraz tak obraźliwie nazywani, to o czym my dyskutujemy w ogóle? To tak jakbyśmy mieli wojnę z Turcją i jakiś cedep by sobie nawrzucał do gierki o wielkiej Polsce milion odniesień do karaluchów czy innych kebabów xD
jak nie wiesz o tym, że ukraińcy są w rosji kojarzeni ze świniami oraz tak obraźliwie nazywani, to o czym my dyskutujemy w ogóle?

@betju: Wiem, że ruskie tak mówią na Ukraińców, ale co to zmienia w przypadku treści gry i dewelopera? Ponownie pytam, czy każda obecna w grze świnia (jako mob, czy wizerunek na plakacie) nawiązuje do Ukraińców? Czy może jednak gracze, wycinając Z na martwych świniach, sami nadają temu