Wpis z mikrobloga

Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link między Bioshockiem i Falloutem.
Podsumowanie,

Bardzo dobra fabuła i dość niekonwencjonalne zakończenie.
Mechanika, grafika, muzyka na plus.
Przechodzi się dość szybko mimo że zajęło mi to 26h na normalnym trybie trudności.
Jest dość wymagająca od gracza - nie przechodzi się sama.
Ciekawe drzewa rozwoju i crafting.
Fajne cut-scenki (szczególnie pod koniec)
Kilka ciekawych zagadek.
Świetnie działający Engine UE szczególnie pod względem fizyki.
Stary dobry Radziecki Retro-Wibe połączony z Sci-Fi (jako urodzony w latach 80tych miałem dużo uciechy)

Na minus wiele rzeczy których musi się doszukiwać człowiek na wlasną rękę bo gra jej nie tłumaczy dobrze.
Ograniczony "free world"
Po zakończeniu części fabularnej, nie ma co robić już właściwie.
Brak szczegolnie szerokiego wachlarza przciwników.
Niektóre mechaniki organizacji gry są uciążliwe.
Agresywny i #!$%@?ący główny bohater swoimi gadkami często.

8/10 Polecam.

Gra grana na GamePass Ultra PC (z FOV modem) wiec nie kupiłem jej.
Jakkolwiek dla (całkiem nowego) studia duże pochwały za zrobienie tak dużej i ciekawej produkcji.
NIe wiem dlaczego ludzie bojkotują tą gre mimo wszystko że była w developingu na długo przed wybuchem wojny.
Pozatym w swojej treści krytykuje reżim i proletariat (Marksizm) na równej stopie.
Tylko trzeba zacząc w to grać by to zrozumieć.

Rozmawiamy o grze, wycieczki personalne są usuwane i autorzy lądują na czarno w trybie - brrrt.
Za długo jestem na tym serwisie by się użerać z pryszczatymi nonejmami.

#atomicheart #gry #pcmasterrace #konsole #gamepass
Shewie - Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link międz...

źródło: Screenshot 2023-02-28 at 13-23-08 Photo - Google Photos

Pobierz
  • 80
@hekktik: no nie. Wcale ale to wcale ruskie wypowiedzi od roku nigdy nie mówiły o Polsce i co o nas sądzą. A to jaki zawsze kacapia miała do nas stosunek. Nic a nic. Zawsze byli nam pomocni i przyjacielscy. Szczególnie od 45 do 89 roku xD
xdddddd no a jak tysieczny raz jako super jankes #!$%@? wietnamczykow czy innych w cod/moh to nie wieje propaganda xdd juz pomijam ze to retroscfi i fikcyjny swiat, bioshock tez ci wial propaganda? fallouty tez? wtf ludzie, w łeb sie puknijcie


@hekktik:

Twórcy Atomic Hearts:

Ludzie, zauważyliśmy pytania dotyczące tego, jakie jest nasze stanowisko w Mundfish. Chcemy was zapewnić, że Mundfish jest deweloperem i studiem z globalnym zespołem skupionym na innowacyjnej
@hekktik: ok. Teraz już wiem, że dałem się wciągnąć z rozmowę z ruskim trolle. Nie przeczę śmiesznie było xD Jeszcze mi napisz, że zbrodnie na Ukrainie to wewnętrzna robota Ukraińców a ruskie tylko bronią swoich( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hekktik: ach ci wykopkowi kretyni co muszą mieć zawsze #!$%@?ę bo ktoś ma swoje zdanie i nie chce podzielać ich poglądu @betju nie oczekuj odpowiedzi bo on sam już się zasłania tym, że jak ktoś go obraża to nie będzie dyskutował xd
@betju: juz opisuje to co kazdy moze sprawdzic sluchajac tych czy innych specjalistow od tematu dla randomowego klowna z wykopu piszacego per "zjeb". #!$%@? #!$%@?. to juz ten ulany ulaniec mial wiecej taktu i nie wklejal screenow z modelem konserwy z gry
@hekktik: tak bo NATO będzie trwało wiecznie plus w historii świata a szczególnie Polski wszelkie układy tak dobrze wychodziły xD strasznie sfrustrowany jesteś bo atakujesz każdego kto ma inne zdanie. Szkoda mi Ciebie :( zostaw wykop na chwilę, wyluzuj. Pójdź na spacer ( ͡° ͜ʖ ͡°)