Wpis z mikrobloga

Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link między Bioshockiem i Falloutem.
Podsumowanie,

Bardzo dobra fabuła i dość niekonwencjonalne zakończenie.
Mechanika, grafika, muzyka na plus.
Przechodzi się dość szybko mimo że zajęło mi to 26h na normalnym trybie trudności.
Jest dość wymagająca od gracza - nie przechodzi się sama.
Ciekawe drzewa rozwoju i crafting.
Fajne cut-scenki (szczególnie pod koniec)
Kilka ciekawych zagadek.
Świetnie działający Engine UE szczególnie pod względem fizyki.
Stary dobry Radziecki Retro-Wibe połączony z Sci-Fi (jako urodzony w latach 80tych miałem dużo uciechy)

Na minus wiele rzeczy których musi się doszukiwać człowiek na wlasną rękę bo gra jej nie tłumaczy dobrze.
Ograniczony "free world"
Po zakończeniu części fabularnej, nie ma co robić już właściwie.
Brak szczegolnie szerokiego wachlarza przciwników.
Niektóre mechaniki organizacji gry są uciążliwe.
Agresywny i #!$%@?ący główny bohater swoimi gadkami często.

8/10 Polecam.

Gra grana na GamePass Ultra PC (z FOV modem) wiec nie kupiłem jej.
Jakkolwiek dla (całkiem nowego) studia duże pochwały za zrobienie tak dużej i ciekawej produkcji.
NIe wiem dlaczego ludzie bojkotują tą gre mimo wszystko że była w developingu na długo przed wybuchem wojny.
Pozatym w swojej treści krytykuje reżim i proletariat (Marksizm) na równej stopie.
Tylko trzeba zacząc w to grać by to zrozumieć.

Rozmawiamy o grze, wycieczki personalne są usuwane i autorzy lądują na czarno w trybie - brrrt.
Za długo jestem na tym serwisie by się użerać z pryszczatymi nonejmami.

#atomicheart #gry #pcmasterrace #konsole #gamepass
Shewie - Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link międz...

źródło: Screenshot 2023-02-28 at 13-23-08 Photo - Google Photos

Pobierz
  • 80
  • 10
@Ulany_Utopiec: mówisz o tym?
https://cdaction.pl/newsy/atomic-heart-ukrainskie-ministerstwo-chce-ograniczenia-sprzedazy-gry

Gra nie posiada wlasnego serwera ktory wymusza grę za pośrednictwem ich platformy.
Gra nie została zakupiona tylko była grana za pośrednictwem Game Passa - jeśli masz z tym problem to pisz do Bethesdy i Microsoftu którzy zapłacili za to z góry komunikacja odbywa się za pośrednictwem GamePassa do serwerów MS.
Po trzecie moja aktywność przez ostatnie miesiące była pro ukraińska i poświęciłem wiele czasu przez ostatni
na torrencie jest dev build ale od początku do końca zagrasz, tylko język jest rus albo eng jeśli ci to nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wormditt: devbuild, który z tego co czytałem różni się tylko tym, że jest pozbawiony denuvo dzięki czemu działa dużo lepiej XD
Cd-Action zrobił ciekawy materiał czemu w to nie grać.


@Ulany_Utopiec: Ten sam materiał, w którym teza postawiona nijak ma się do przedstawionych argumentów, a za wytknięcie manipulacji dostaje się shadowbana na konto?
@Shewie: Jestem godzinę, max dwie po wyjściu z kompleksu Wawiłow więc moje odczucia nie są takie jak po przejściu całej gry. Grafika, muzyka, kreacja świata i cały interfejs pierwsza liga. Mega klimatycznie, cieszy oko, widać spore napracowanie. Poziom trudności faktycznie dość wysoki. Po wyjściu na powierzchnię musiałem zmienić na łatwy ponieważ ilość robotów i ich ciągłe naprawianie mnie przerosło.
Z minusów na ten moment to rozwój postaci, spora liczba umiejętności i
Bethesdy i Microsoftu którzy zapłacili za to z góry


@Shewie: jakieś potwierdzenie tego? Nie jest tak że twórcy mają płacone od ilości osób które w to zagrały/czasu w jaki grały.