Wpis z mikrobloga

Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link między Bioshockiem i Falloutem.
Podsumowanie,

Bardzo dobra fabuła i dość niekonwencjonalne zakończenie.
Mechanika, grafika, muzyka na plus.
Przechodzi się dość szybko mimo że zajęło mi to 26h na normalnym trybie trudności.
Jest dość wymagająca od gracza - nie przechodzi się sama.
Ciekawe drzewa rozwoju i crafting.
Fajne cut-scenki (szczególnie pod koniec)
Kilka ciekawych zagadek.
Świetnie działający Engine UE szczególnie pod względem fizyki.
Stary dobry Radziecki Retro-Wibe połączony z Sci-Fi (jako urodzony w latach 80tych miałem dużo uciechy)

Na minus wiele rzeczy których musi się doszukiwać człowiek na wlasną rękę bo gra jej nie tłumaczy dobrze.
Ograniczony "free world"
Po zakończeniu części fabularnej, nie ma co robić już właściwie.
Brak szczegolnie szerokiego wachlarza przciwników.
Niektóre mechaniki organizacji gry są uciążliwe.
Agresywny i #!$%@?ący główny bohater swoimi gadkami często.

8/10 Polecam.

Gra grana na GamePass Ultra PC (z FOV modem) wiec nie kupiłem jej.
Jakkolwiek dla (całkiem nowego) studia duże pochwały za zrobienie tak dużej i ciekawej produkcji.
NIe wiem dlaczego ludzie bojkotują tą gre mimo wszystko że była w developingu na długo przed wybuchem wojny.
Pozatym w swojej treści krytykuje reżim i proletariat (Marksizm) na równej stopie.
Tylko trzeba zacząc w to grać by to zrozumieć.

Rozmawiamy o grze, wycieczki personalne są usuwane i autorzy lądują na czarno w trybie - brrrt.
Za długo jestem na tym serwisie by się użerać z pryszczatymi nonejmami.

#atomicheart #gry #pcmasterrace #konsole #gamepass
Shewie - Skończone, świetna gra, świetnie napisana. Bardzo fajny brakujący link międz...

źródło: Screenshot 2023-02-28 at 13-23-08 Photo - Google Photos

Pobierz
  • 80
@carving85: xDDD oczywiscie ze nie. Prawa na ekskluzywność wykupuje się z góry. MS nie jednokrotnie pakował całe walizki pieniedzy by mieć niektore tytuły day 1 u siebie. Można o tym poczytać w internecie.
@MrPrado30: Później złapiesz bakcyla, tak, na początku ciężko jest ogarnąć wszystko. Jak mogę ci coś doradzić to ciśnij w rozwój postaci i shock na wstępie. Potem było mi o wiele łatwiej bo używałem broni energetycznej która nie ma policzalnych nabojów.

Z każdego gniazda wylatuje x dronów, z czego z kazdej mini dziupli w gniezdzie moze wyleciec maks 2 drony. potem stoi puste.
@francis0440: @Ulany_Utopiec

Obejrzałem ten materiał i jest to jeden stek bzur typa który nie ma pojęcia o grze, Atomic Heart day one byl o wiele bardziej dopracowaną produkcją niż Cyberpunk po roku patchowania - ale dobrze zrobić materiał o tym że w dev teamie są same randomy ktore zrobiły firmę Mundfish na kolanie. I tak naprawde to na grach sie nie znaja, bo grafika wazna ale ch uj z fabułą.

Problem
@Shewie: jeśli mi wolno wtrącić swoje trzy grosze, to w atomic hearts miałem buga blokującego całą grę (nie mogłem wsiąść do samochodu w intro), natomiast w cyberpunku na premierę jedynie miałem martwego Jackiego wylatującego jak helikopter przez dach Delamaina. Szach mat CDP 1:0 ruskie.

Co do Atomic Hearts, to nie odpalałem ponownie po tym bugu, jakoś nie mam ochoty na te klimaty, od początku wieje propagandą
Co do Atomic Hearts, to nie odpalałem ponownie po tym bugu, jakoś nie mam ochoty na te klimaty, od początku wieje propagandą


@betju: xdddddd no a jak tysieczny raz jako super jankes #!$%@? wietnamczykow czy innych w cod/moh to nie wieje propaganda xdd juz pomijam ze to retroscfi i fikcyjny swiat, bioshock tez ci wial propaganda? fallouty tez? wtf ludzie, w łeb sie puknijcie
@hekktik: gdzie ja kogoś umoralniałem xD to ty się srasz o to, że ktoś może mieć tą grę w dupie i może mieć inne zdanie niż jaśnie oświecony Pan wykopek. No tak można o niej pisać tylko pozytywnie albo wcale( ͡º ͜ʖ͡º)
bo mam wewnętrzne obrzydzenie do dorzucania się na rakiety dla czerwonych larw.


@Ulany_Utopiec: nono. jestes zwyklym odklejencem, powinno byc ulany_odklejeniec

btw jak dla mnie to masz "prawo" tam klepac w swoich wypocinach co wolisz, tak samo ja mam prawo sie z tego smiac, bo jest to przekomiczne jak wielka ty i tobie podobni ukrofile mogą miec w internecie
@hekktik: ukrofile xD o nie! jak tak można szkalować ruskich? Straszne, że ktoś może nie popierać wojny i bestialskich zachowań ruskich. Przecież wołyń!!11one1!!! masz rację jak śmiem popierać Ukrainę i nie grać w ruskie gierki xD dziękuję. Otworzyłeś mi oczy. Pakuję mandżur i jadę na front wstąpić do dzielnej armii wielkiej rosji.
@hekktik: wiesz nie tyle co rakiety w gierce tylko raczej to, że od każdego kupionego egzemplarza odprowadzą podatek co zasili budżet ruskich co z kolei pójdzie na rakiety i inne ruskie gówna wspierające wojnę. Ale co ja tam wiem. Przecież to tylko zabijanie ludzie na wojnie, która nas nie dotyczy. Najłatwiej odwrócić wzrok, odpalić sobie gierkę i mieć wszystko inne w dupie dopóki mnie to nie dotyczy (
@Ulany_Utopiec: bo to jest #!$%@? kretynskie. w #!$%@? firm i w #!$%@? panstw w tym i stany i polska i ukraina nawet dalej robi interesy z rosja i ma to o wiele bardziej bezposredni wplyw (panstwowe firmy) niz #!$%@? takich bajek o gierce, ktora tez wypuscil MS, steam, pewnie jeszcze epic etc etc.

bez heheszkow to dla mnie trzeba nie miec mozgu zeby spinac dupe o #!$%@? gierke, zrobiona przez i
@hekktik: ok. na to, że inni handlują z rosją nie mam wpływu. Na to, żeby nie wspierać bezpośrednio rosyjskiej firmy mam wpływ poprzez nie kupowanie ich produktów. Robiłem swój reserch (szczególnie, że byłem tą zainteresowany jako, że przypominała mi mocno Bioshocka) tego jak i z kim twórcy AH są powiązani i to mnie zniechęciło. Może Ciebie to nie rusza i masz #!$%@? na te jak piszesz wojenne farmazony ale jak uważa,
@Ulany_Utopiec: masz zerowa wiedze na tematy politycznohistoryczne

btw w GP to juz jest oplacone przez ms, ms to amerykanska firma, amerykanie pompuja kieszonkowe aby ukry testowaly ich bron na ruskich, a ty placzesz na polskim portalu dla #!$%@? na to ze granie w to to oplacanie ruskich rakiet. jakas lampka absurdu ci sie nie zaswieca w glowie?
@hekktik: nie. bo wątpię czy testowali by broń na ruskich jeśli ruscy nie atakowaliby Ukrainy. Dzięki temu, że amerykanie pompują w nich dolary i broń są jeszcze w stanie się bronić. Europa z Niemcami na czele nie kiwnęłaby palcem w tej sprawie gdyby USA nie przystąpiło do tej wojny. A uważa, z mojej zerowej wiedzy politycznohistorycznej, że gdyby Ukraina upadła na początku wojny kolejnym krajem byłaby Polska, która bez pomocy Ameryki
@hekktik: znowu spacer? Nie dość, że wychodzę z psem 3 razy dziennie to jeszcze chodzić więcej? 3h spaceru na dzień starczą. A info czerpię z wielu źródeł, które nie są rusko-języczne( ͡° ͜ʖ ͡°)