Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was przy depresji wymiotuje ze stresu? Ja od 3 dni codziennie rano wymiotuję, stresuję się dzisiajsza rozmowa kwalifikacyjną i dentystą, siedzę z wiadrem przy łóżku, bo nie mam siły iść do łazienki. Jak chodziłam do roboty, to dosłownie codziennie wymiotowałam przed wyjściem. Macie jakieś rady? ()
#depresja #zdrowie
  • 12
@d-zla: Współczuję. () Ja co prawda nie aż tak, ale faktycznie - przed sytuacjami stresującymi często jest mi niedobrze plus mam napady kaszlu.
@d-zla: obie sytuacje nie wymagają stresu. Jeżeli chodzi o rozmowę o pracę, to jest w tym zawsze jakaś losowość. Np. no to stanowisko może być już dawno kandydat tylko pani z HR robi szopkę pod szefostwo, poza tym jak Ci się nie uda to będziesz w najgorszym przypadku w tym samym miejscu co jesteś. Nie dostanie pracy nie definiuje tego kim jesteś, a choćbyś ściągnęła gwiazdkę z nieba i tak możesz
@d-zla: za bardzo się nakręcasz i zbyt dużo widzisz czarnych scenariuszy które nigdy się nie wydarzą. Musisz nad tym popracować sama (nauka czym to jest i z czego się bierze + suplementy takie jak: nalewki z melisy i chmielu, ashwaganda, witamina B3, magnez i probiotyki) lub też zasięgnąć po poradę specjalisty co jest bardziej wskazane choć nie zawsze koniecznie.
@d-zla: może spróbuj jakichś technik relaksacyjnych typu oddychanie (zobacz sobie jak to się robi, żeby uspokajało, albo napisz do mnie).

Ogólnie postaraj się zadbać o relaks w codziennym życiu, to dużo daje. Cokolwiek Cię odpręża, rób to. Codziennie.

Bezpośrednio w takich sytuacjach próbuj sobie po prostu stwierdzać, że okej, czujesz stres, ale to tylko Twój organizm go produkuje, a Ty wcale nie musisz mu ulegać, bo masz rozum, a nie tylko
@d-zla: daj się zapłodnić urodź 4 dzieci, każde z innym
2K z 500+
6K z alimentów ( jak dobrze wybierzesz )
dzieci zawoź do przedszkola i oddawaj matce, babce komu wolisz
o pracy zapomnij
a jak już odchowasz to sobie znajdziesz kogoś do bzikania