Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: z tej listy to słyszałem o, ale nie słyszałem nic od nich - Bedoes, Taco, Mata. Jakąś piosenkę to Sanah słyszałem.
Generalnie trzeba pamietać, że średnia wieku użytkowników spotify jest niska, stąd też takie jakieś gówno rapsy czy co to jest.
Spotify to narzędzie i z niego trzeba po prostu umieć korzystać. Jak ktos sobie słucha playlistę popularnych, czy jakieś zapisane, to to dostanie i algorytm będzie mu wrzucał więcej
@Lolenson1888: Polaczku wstydź się! Patrz jaki gust ma zachodni słuchacz. Nie to co Polaczki. Zachodnia muzyka to prawdziwa kultura wysoka. Drake, Justin Bieber, Ed Sheeran xD
Jesteś tym polaczkiem, co jak widzi człowieka z zachodu to przeprasza, że pochodzi z tak żałosnego kraju, a później robi mu lachę?

Cały zachód słucha teraz muzyki latino. I to ja mam się wstydzić, że ludzie słuchają Taco Hemingwaa?
Latino to jest #!$%@? disco polo
Pobierz PrawakFikolarzBorysJelcynDrugi - @Lolenson1888: Polaczku wstydź się! Patrz jaki gust ...
źródło: IMG_20230228_185058
@Lolenson1888: Jeśli chcesz na serio rozmawiać o muzyce, to nie pojmuję dlaczego odnosisz się do niej przez pryzmat spotify. To jak rozmawiać o kobietach i zacząć zdanie od W BURDELACH NAJCZĘŚCIEJ RUCHANE SĄ...
To co się tam dzieje niech zostanie TAM! Wśród tych pseudo muzycznych (ha TFU!) miernot.
Kukon i taco robią dobrą muzykę, ale zawsze tępak który słucha jednego gatunku będzie hejtował inny którego nie lubi
ThePr0 - Kukon i taco robią dobrą muzykę, ale zawsze tępak który słucha jednego gatun...
Nikt nigdy nie powiedział "wyłącz to gówno" słysząc ACDC w radiu, co innego z niektórymi raperami ( ͡º ͜ʖ͡º)


@AnonimoweLwiatko: Nikt nigdy... chyba w Twoim gronie. Bo ja wiele razy prosiłem o wyłączenie tego asłuchalnego gówna - niekoniecznie dlatego, że ich kawałki słabe - nie, nie, są dobre, ale po prostu przeruchane i w żaden sposób niepowtarzalne -nudzą w opór. Muzyka ewoluuje, co roku wychodzi kilkadziesiąt-kilkaset