Wpis z mikrobloga

no najlepiej jakby każdy polak słuchał codziennie drzemu XDD albo walił konia co roku do "klasyków" z listy wszechczasów XDD "prawdziwa muzyka robiona jest tylko na instrumentach" i odpala #!$%@? gówno pokroju ac/dc czy strachy spod lachy xd


@Gringle_Marynarza: Nie wiem skąd wziąłeś tego chochoła, że niby jedyne 2 rodzaje muzyki, które istnieją to klasyki rocka i rap xD Przecież nawet jak weźmiesz artystów z gatunku rap znanych na świecie i
@Gringle_Marynarza

@Lolenson1888: no najlepiej jakby każdy polak słuchał codziennie drzemu XDD albo walił konia co roku do "klasyków" z listy wszechczasów XDD "prawdziwa muzyka robiona jest tylko na instrumentach" i odpala #!$%@? gówno pokroju ac/dc czy strachy spod lachy xd


akurat nikt nawet nie wspomniał o żadnym dżemie czy ac/dc, to jest twoje urojenie.
Ja słucham rocka i metalu, ale nie mam kompletnie nic do ludzi którzy słuchają jakiejś Sannah, Sheerana,
@Lolenson1888: Mnie to bawi fakt, że przez jakiś czas Stonoga był uważany za boga, który #!$%@? PiS i ma zamiar stworzyć partię, która będzie dla ludzi.
Śmiesznie to brzmi, zwłaszcza gdy przypomnimy sobie jak ten człowiek ruchał w dupę prostych ludzi i kręcił takie wały, że ja #!$%@?ę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nadal są ludzie, którzy w tego "człowieka" wierzą :o
wypowiedział się zdziadziały ekspert xD Muzyka którą ja lubię jest fajna, muzyka której nie lubię to gówno xD moda na rap lub jego pochodne jest teraz na całym świecie, a Eurowizja to i tak konkurs bardziej polityczny niż muzyczny.




no najlepiej jakby każdy polak słuchał codziennie drzemu XDD albo walił konia co roku do "klasyków" z listy wszechczasów XDD "prawdziwa muzyka robiona jest tylko na instrumentach" i odpala #!$%@? gówno pokroju ac/dc
nie było, bo w czasach last.fm ci artyści nic nie nagrywali XD


@pekak: I trafiłeś w sendo problemu. Bo #!$%@? byli nikim.
Dziś w jeden dzień tatuś może ci załatwić kontrakt i producenta muzycznego po czym twój utwór nie ważne jakim gównem może być, będzie wałkowany przez całą dobę w polskich stacjach radiowych aż każdy polak dowie się o twoim istnieniu. Dziś nie ma znaczenia talent, ma znaczenie czy potrafisz być