Wpis z mikrobloga

@Ivan_Sekal: ale skąd ty masz tą pewność że nie zgłosiłem?, Z góry zakładasz coś, tak jak pisałem w osobnym poście Olgierd rozłączył się sam. Z typem nie da się porozmawiać logicznie bo ma fantazje o byciu ojcem, to że powiedziałem że mądry jesteś z siebie to mój błąd bo byłem skupiony na czymś innym niż rozmowie z łukaszem.
@Ivan_Sekal: poza tym piłkarz mówił że widzimy się dzisiaj.. ja nie raz zapraszałem jego do Krakowa więc niech ruszy te dupsko i przyjedzie do 15 latka xD, ciut może być zaskoczony ale bywa..
@Szkolnik: do ciebie zaś nie dociera, że ludzie wnioskują (słusznie) twój wiek po głosie nastolatka, który pod wpływem stresu załamał się i drżał. Żaden dorosły 30 letni facet nie miałby takiego problemu z kontrolą emocji. Po prostu rzuciłeś sobie te "30".

A równanie siebie do majora - piękny masz wzór wartości. Mogłes usunąć konto jak twoi koledzy, zrobić nowe i przestałbyś się chociaż pogrążać.
@Szkolnik: przecież to ty sie rozłączyłeś sam obsrany za pierwszym razem jak padło pytanie o konto na wykopieXD

ciut może być zaskoczony ale bywa

i co wkleisz kawałek zdjęcia jakiegoś typa z neta jak lessi?XDD
zanim następnym razem będziesz coś gadał o pozwie to pomyśl o sobie i o swoich grzechach
@Ivan_Sekal: Nie wiem czy tam były jakieś inne telefony, ale wziął go z zaskoczenia. Łukasz przyzwyczajony do takich pyskówek przez telefon, a gość był zaskoczony, że typ do niego dzwoni nie mając do niego numeru telefonu. Nie oceniałbym na tej podstawie. Do tego słychać, że to młody chłopak.
@Ivan_Sekal: Taaa ale tamten znowu mógłby w odwecie chyba założyć mu sprawę podobnie jak jemu właściciel Knura. Z tych zrzutów ekranów wynika, że on też go tam dość ostro obrażał. Nie wiem na ile byłoby to karalne. Bo stwierdzanie, że ktoś jest menelem szczającym innym na drzwi, to chyba tylko stwierdzenie faktów.