Wpis z mikrobloga

zimmerit


@przemoko90: naklejki od tamiya bo imo nie warto się w to ręcznie pierdzielić w tej skali /w 1:16 już warto/. Zimmerit miał od 6 do 10 mm grubości więc większość modeli ma go nawalone tak że ważyłby chyba realnie ze dwie tony na prawdziwym czołgu, a te naklejki są w miarę subtelne.

https://www.mojehobby.pl/products/Zimmerit-Coating-Sheet-for-Panther-Ausf.-G-Early-Production.html

no i można je kiereszować nożem wedle uznania.

Figurki w podobnych pozach będą jak na zdjęciu?


Będzie
Pobierz dasfinaleresultat - > zimmerit

@przemoko90: naklejki od tamiya bo imo nie warto się ...
źródło: cover4
@dasfinaleresultat: Fajny pomysł z zimmeritem, to fakt trudno ogarnąć by skala się zgadzała, a i był wyraźny. Podobnie jest z liniami podziału na samolotach. Są zbyt grube, ale gdyby miały być tak jak w realu to byłyby prawie niewidoczne.

Most z czego robisz? Na cegły jest sporo patentów, styrodur, korek, odlewy gipsowe itp.

Ja mam tylko wrażenie, że ten wykop jakoś zubożał o użytkowników i posty na tagach czy mi się
@przemoko90 most ze styroduru bo banalnie się w nim wszystko rzeźbi i nie ma syfu z obróbki.

A co do wykopu to jest zwyczajnie martwy, mirko kuleje, a z głównej zrobił się pisowski ściek. Na razie czekam ale raczej nie będzie mi się tu chciało dłużej czegokolwiek prostować.