Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nomysza6666: To żeś teraz #!$%@?ł z tym zdjęciem.
Część punktów to jedynie twoje urojenia.

Nie ma czegoś takiego jak tendencja do tycia. Pewnie wpierdzielasz tony śmieciowego żarcia to i kcal dla takiego niziołka co się nie rusza jest za duży a więc tyjesz.

Każdy ma nietolerancje na alkohol. Jakbyś więcej pił do odcięcia to byś szybciej organizm przyzwyczaił do większych ilości.

Mięśni nie widać bo jesteś zalany tłuszczem. Może i misterem
@nomysza6666:

-powracająca wada wzroku nawet po korekcji laserowej
wystarczy zadbać o oświetlenie w pokoju np. podczas czytania książki czy patrzenia się w ekran, a co do ekranów to polecam ograniczyć, zmniejszyć jasność

-naturalnie cienkie, słabe włosy
są różnego rodzaju kosmetyki itd.

-drobnokościstość (nadgarstek 16.5 cm oraz 40 rozmiar buta)
ćwicz przedramiona a nadgarstki optycznie staną się większe, a co do rozmiaru buta to xDDD

-brak predyspozycji do budowy masy mięśniowej
niezłe
@trtrtrtr: Brak predyspozycji do budowania masy mięśniowej to fakt, który odrzucają osoby który te predyspozycje maja dobre.

Ja trenowałem kilka lat regularnie i z 27cm z których zaczynałem dobiłem do swojego maxa 36,5cm w topowej formie. Przy tym zrobiłem ogromny postęp siłowy i wagowy.

A mój znajomy nigdy nie ćwiczył, zawsze był duży i trochę podlany. Miał w łapie 38cm tak o, za darmo, naturalnie. Zrobił 5 miesięcy redukcji, zgubił trochę
@nomysza6666:

NIE MIELIŚMY ŻADNEGO WPŁYWU,

-naturalnie cienkie, słabe włosy


nie widziałeś cienkich włosów.... Jak nie są ok to je zgól na zero

-brak predyspozycji do budowy masy mięśniowej

Bzdura

-krzywe uzębienie


80% populacji musi nosić aparat. Trochę to kosztuje, ale ma się na to wpływ

-wrażliwa cera


Przy słabym odżywianiu, które ma u ciebie na pewno miejsce, to kłopoty z cerą, skórą i włosami to norma

-chorobliwość


Też tak myślałem w