Wpis z mikrobloga

Mało gram ostatnio w nowe gierki, skupiam się na nadrobieniu kupki wstydu. Kolega oddał mi klucz do Hogwarts Legacy. Chciałem to sobie zostawić na później, ale odpaliłem z piątku na sobotę dla zapoznania się z tym "głośnym tytułem". Mam już 20 godzin :D
Klimacik jest, wręcz nadklimacik. Zdecydowanie uwielbiam.
Sam klimat, muzyka, universum znane wszystkim, no wszystko tutaj zdecydowanie działa.
#gry #harrypotter #hogwartslegacy
Pshemeck - Mało gram ostatnio w nowe gierki, skupiam się na nadrobieniu kupki wstydu....

źródło: xxx

Pobierz
  • 10
@POTEZNA_HAUBICA: Mam podobnie, większość gier mam nieskończone. Ostatnie 10 lat, to wydanie ok 20 kafli na sprzęt...jedynie Skyrim, starsze RPG, nowe przygodówki, CS:GO, FMy i kilka indyków wyjątkowo mnie wkręciło. Nowy HP zdecydowanie ma klimacik i warto odpalić, bo ja osobiście wsiąkłem :)
@POTEZNA_HAUBICA: Żeby nie było, gram w to wszystko z przerwami, bo mnie też to męczy, ale czasami pojawi się coś, co przykuje moją uwagę na tyle, by bezgranicznie się temu poświęcić. Jest tego jednak mało, i pewnie sam HP nie zmusi mnie do przejścia tego w 100%, bo nie mam czasu na przekopywanie piaskownicy. Chęci również nie mam.
@Pshemeck: heh, ja kiedyś potrafiłem grać po kilka godzin w tygodniu, a w weekend kilkanaście. Wskoczyło 3X z przodu, nie mam żadnej konsoli obecnej generacji, kompa tylko do neta z Integra i nie wiem z czego to wynika, ale odechciało mi się grać.

:) Co nie zmienia faktu, że na YT 2h oglądałem rozgrywkę i w tego Harrego to ja bym pograł ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba
@ravau: Nocki w 95-8 roku to była norma. Wpierw z kolegami przy grach, potem w kafejkach. Net w domu mam od 1999 roku, i ani razu nie miałem nocki z grami. Często praca, czasami inne głupoty, ale nigdy same gry. Pamiętam, jak myślałem, że jak już będę mieć net w domu, to nocka będzie codziennością...No nie za bardzo, bo człowiek się przyzwyczaił i zbyt mocno czas cenił, i ceni do dzisiaj,
@POTEZNA_HAUBICA:

każde podejście do czegokolwiek kończy się po 15 minutach ehh


Mam tak samo. Kupiłem tylko dlatego, że moja dziewczyna chciała w to pograć a teraz sam w to gram xD Serio wciąga już od pierwszych minut i nie przytłacza skomplikowanymi mechanikami więc można sobie bardzo na luzie w to grać.
@ravau: na takie posiedzenia 5h to mnie już tylko CIV5/6 wciąga, ale Hogwarts legacy tez gram, tyle, ze już bardziej koło godzinki dziennie. Wiec może spróbować właśnie takiego złodzieja czasu od sid meiera?