Wpis z mikrobloga

Pięknie widać jedną rzecz jak dużo daje głupi link pod filmem.
Większość zdjęć na IG, osób z T5M2, miało tak od 1000 do 4000 lajków.
Od wrzucenia ostatniego filmu z oznaczeniami ich IG i podlinkowaniu w opisie, lajki pod zdjęciami urosły do 40-50 tysięcy!

#friz #t5m2
  • 19
@gazowany_bubleh: to znaczy, ze interesuje ciebie wartosc danego filmu itp, a nie jakis kult wkolo manekinow ala aktorzy. Czyli bardzo dobrze xD

Ogólnie to już wiadomo jak program się skończył, ale oni wszyscy są na jakichś umowach, to podpięcie linków (zresztą przed linkami na pewno ktoś już ich obserwował i to też jakaś miara, w sensie od kiedy zaczęli być parobasami friza) to zwykły test, aby zobaczyć kogo zombie będą followować.
@HubertOlkowski: obsesje? jaka obsesje, reprezentuje antyobsesje wobec celebrytow, inflencerow itp manekinow. Jestem enjoyerem logiki i socjologii. Przychodze tutaj obserwowac ludzi, oceniac i patrzec na manekinowe,manipulacyjne wpisy, oraz je wysmiewac
@NewBlueSky: See, dokladnie dlatego mam cię za gówniaka, xd.
Nie jesteś w stanie czytać ze zrozumieniem. Bycie edgy jak kartka papieru nie czyni cię lepszym.
Nie jesteś w stanie uzasadnić co ci się w t5m, frizie, ekipie podoba czy nie. Logicznie, argumentami, tylko rzucasz edgy komenty, które logicznie nie mają sensu.
Ale wesprę twój autyzm.
Co konkretnie, punkt po punkcie, bez edgy wstawek, ci się nie podoba w t5m?
Co konkretnie, punkt po punkcie, bez edgy wstawek, ci się nie podoba w t5m?


@HubertOlkowski: nadal placzesz? A co moze sie nie podobac normalnemu odbiorcy wyzszego poziomu? Generycznosc, sztucznosc, brak wartosci (glownie to udawanie, kopiowanie pomyslow, elementow wszystkiego z istniejacych rzeczy), zly montaz pod manipulacje - faworyzowanie uczestnikow ktorzy nic nie robia, ale pasuja jako banery reklamowe. To zaprzeczenie idei programu, tzn wiadomo, ze ten konkurs to fejk, chodzi o stworzenie
See, znów cię zaoram jak peta, przyjacielu.
Różnica między nami jest taka,ze ja tu występuję z imienia i nazwiska, jestem pisarzem i scenarzystą i mam jakiś warsztat do oceny tego co robi Friz, a ty masz 14 lat.

@HubertOlkowski: nadal placzesz?


Nie, xd.

A co moze sie nie podobac normalnemu odbiorcy wyzszego poziomu?


Klasizm, miło. No i to wewnętrzne poczucie dumy, xd. Och, taki sophisticated.

Generycznosc,


Generyczny - nie odznaczający się
Różnica między nami jest taka,ze ja tu występuję z imienia i nazwiska, jestem pisarzem i scenarzystą i mam jakiś warsztat do oceny tego co robi Friz,


@HubertOlkowski: co to ma do naszej rozmowy? trzymaj sie tematu, a nie wplatasz watki zewnetrzne, nikogo nie obchodzi kim jestes, jakie masz predyspozycje, wyksztalcenie.

Jestes anonimem, liczy sie tylko twoj wklad w rozmowe. Dalej nie czytam.

Masz przestudiuj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka szczególnie Metody erystyczne (według Schopenhauera)

jesli
Różnica między nami jest taka,ze ja tu występuję z imienia i nazwiska, jestem pisarzem i scenarzystą i mam jakiś warsztat do oceny tego co robi Friz,


@HubertOlkowski: co to ma do naszej rozmowy? trzymaj sie tematu, a nie wplatasz watki zewnetrzne, nikogo nie obchodzi kim jestes, jakie masz predyspozycje, wyksztalcenie.

Jestes anonimem, liczy sie tylko twoj wklad w rozmowe. Dalej nie czytam.


No, xd własnie nie. Przedstawiłem się z imienia i
No, xd własnie nie. Przedstawiłem się z imienia i nazwiska, można mnie znaleźć w kilku game dev studiach, w Fabryce Słów, a ty mówisz anonek. No nie, xd. Właśnie to przeciwieństwo bycia anonimowym, dzieciaku.


@HubertOlkowski: nie ma to znaczenia w tej rozmowie, mówimy o faktach, a nie o tym za kogo się uważasz noobie.

I to właśnie twój problem, poza byciem nielogicznym kidosem nie rozumiesz poprawnie erystycznej dyskusji. Wykorzystujesz mechaniki podludzkie,
@NewBlueSky:
1. Nie za kogo się uważam, tylko kim jestem. 3 min z googlem powiedzą ci, że jestem kim jestem chłopcze.
2. Nie odniosłeś się, merytorycznie czy nie, do punktów które napisałem. Powiedziałem, żebyś napisał co wg Ciebie jest nie tak w t5m, napisałeś jakieś randomowe epitety, wypunktowałem, z uzasadnieniem, czemu tak nie jest. Wtedy sie zesrałeś i zacząłeś coś bredzić o sztuce dyskusji. To tak jakbym cię objechał w rajdówce,
1. Nie za kogo się uważam, tylko kim jestem. 3 min z googlem powiedzą ci, że jestem kim jestem chłopcze.


@HubertOlkowski: kto pytal, rozmawiamy na pewien temat, wyslugiwanie sie swoja pseudopozycja = brak argumentacji = zmiana tematu = automatyczne poddanie dyskusji. Jesli posiadasz kompetencje w danym temacie to je przedstaw, fakty i wypowiedz sie obroni.

Przyklad [dla ludzi co nie ogarniają logiki i/lub erystyki] dlaczego to nie ma sensu: dowolny slaby
@NewBlueSky: Serio, kupię ci loda Chmurkę. Nie płakaj.

1. Nie za kogo się uważam, tylko kim jestem. 3 min z googlem powiedzą ci, że jestem kim jestem chłopcze.

@HubertOlkowski: kto pytal, rozmawiamy na pewien temat, wyslugiwanie sie swoja pseudopozycja = brak argumentacji = zmiana tematu = automatyczne poddanie dyskusji. Jesli posiadasz kompetencje w danym temacie to je przedstaw, fakty i wypowiedz sie obroni.


Jedyne, do czego odniosłem się z moim
Jedyne, do czego odniosłem się z moim wykształceniem i doświadczeniem, to tego, że znam się na robieniu scenariuszy i telewizji i że dzięki temu widzę (ja, xd) dobre i złe rzeczy od strony technicznej, xd. Przedstawiłęmf akty, wypowiedz się tak obroniła ze się poddałeś.


@HubertOlkowski: nigdy sie do tego nie odniosłes. To jest jak z ta muzyka u friza. Obraz i historia (słaby montaż, a raczej montaż pod kidosy bez myślenia)
@HubertOlkowski: xDDD ciekawe jest ukazanie rzeczywistości i pozwolenie odbiorcy samemu ocenić i wyciąganąć wnioski. Pierwsze sezony rolnik szuka żony, love island, hotel paradise, itd był ciekawe, bo ludzie nie wiedzieli na co idą i produkcja też "kulała", pokazywali dużo prawdy. Reżyserowana nuda jest dla podludzi.


@NewBlueSky: wgl ten temat kojarzy mi się z tym filmem

https://www.youtube.com/watch?v=rFjTxnb2l04

Ten film to właśnie jeden z ciekawszych filmów, pozostawienie wielu niedopowiedzeń nadaje mu lepszy