Wpis z mikrobloga

#friz zostaje ojcem, podróżuje, tworzy programy dla dzieci w wieku 8-13 lat, a zwyrol siedzi na melinie w tłustych włosach z kidosami na czacie i dumnie analizuje kolejny odcinek, gdzie wytyka głupie błędy i sztuczność aktorów w programie dla dzieci, i to z jakim poczuciem wyższości i pogardą dla samego friza, no albo gra w lola. Chłopu naprawdę się odkleja, czysta zazdrość i zawiść. I nie, nie oglądam jego ostatnich live, głównie shoty. Trzymaj się tam zwyrol, a no i proszę, proponuje taką kolejna serie do analizy.

#famemma #wardega
Heekate - #friz zostaje ojcem, podróżuje, tworzy programy dla dzieci w wieku 8-13 lat...
  • 37
@Heekate:

1. czemu tagujesz to fame mma xD
2. nie uważasz że obu ma kase i robią to co chcą? XD Wardega już podróżował i robił wiele aktywności, ma porównanie i wybrał coś innego. Za to friz nigdy nie będzie mógł być na poziomie analizy zachowań innych ludzi wardęgi, bo zwyczajnie urodził się za słaby intelektualnie na coś takiego.
3. Dlaczego jak porównujesz dwie osoby to ewaluujesz pewne zachowania na lepsze
@nukey: Dlaczego ty nie chcesz być mądry? Czy ja napisałem, że posiadanie dziecka to jakieś osiągnięcie? Nie #!$%@?, napisałem, że chłop się rozwija życiowo, zawodowo oraz realizuje swoje pasje i tyle.
1. czemu tagujesz to fame mma xD


@Heekate: Bo się dopełniają i pewnie nadal będą, teraz napiszesz o fasie haha 300iq, no tak ten sam poziom współpracy, masz racje byczqu.

2. nie uważasz że obu ma kase i robią to co chcą? XD Wardega już podróżował i robił wiele aktywności, ma porównanie i wybrał coś innego. Za to friz nigdy nie będzie mógł być na poziomie analizy zachowań innych ludzi wardęgi,
@Heekate: Bo się dopełniają i pewnie nadal będą, teraz napiszesz o fasie haha 300iq, no tak ten sam poziom współpracy, masz racje byczqu.


@Heekate: czyli nie masz nic do powiedzenia xD dobrze, wszystko sie zgadza z moimi podejrzeniami, mialbys rigcz aby nie odzywac sie jak nie masz nic do dodania, przeprosic za blad i wyciagnac wnioski na przyszlosc.

@NewBlueSky: Ale tu nie chodzi o kase. Wardęga wiele razy mówił,
@Heekate: dokładnie to mój problem, chciałbym zachęcić agregatorów "dyskusji" (ciężko to nazwać dyskusją) do poprawy swojego poziomu. Obecnie jesteście złym przykładem i inne półgłowki uczą się na waszych postach jak niepoprawnie dyskutować. Jak mogę to chcę chociaż spróbować poprawić dyskusję, flexowanie na ślepych dzieciakach bez żadnego skilla intelektualnego jest nudne.
@NewBlueSky: Wardęga ma prawo robić co chce w internecie, aktualnie tylko zaglądam żeby sprawdzić jak się wypowie na dany temat. Nie zmienia to faktu, że imo Wardęga w tym momencie nie ma za bardzo pomysłu na siebie poza transmisjami, często wspominał że chciałby odpalać różne projekty, ale coś nie może się za to zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to że Wardęga ma ból dupy do Friza,
wpis to typowy mem z serii "szkalowanie Zwyrola", widzę że podobnie jak Zwyrol bierzesz to trochę zbyt serio ( ͡° ͜ʖ ͡°


@DEJW88: No tak, zostanmy portalem ktory jest znany z:
- wysokiego stezenia trolli politycznych
- sluzebnosci orlenowi
- bandy trolli co zamiast dyskutowac robi shitposty na randomowych influencerow o ktorych boli ich dupsko.

XD

Ja wybieram sprzeciwiac sie temu grzebaniu poziomu dyskusji.
@NewBlueSky: >No tak, zostanmy portalem ktory jest znany z:

- wysokiego stezenia trolli politycznych

- sluzebnosci orlenowi

- bandy trolli co zamiast dyskutowac robi shitposty na randomowych influencerow o ktorych boli ich dupsko.


@NewBlueSky: +
- bandy zje bow co boli ich dupsko o shitposty na forum ze śmiesznymi obrazkami na randomowych influencerow.

Ja wybieram

@NewBlueSky:
a ja wybieram pikaczu, a ty #!$%@? do pokebola, haha witam w grze.
Heekate - @NewBlueSky: >No tak, zostanmy portalem ktory jest znany z:
- wysokiego ste...

źródło: gfbbv

Pobierz
chciałbym zachęcić agregatorów "dyskusji" (ciężko to nazwać dyskusją) do poprawy swojego poziomu.


@NewBlueSky: ale wiesz, że przebywasz na tagu ze śmiesznymi jutuberami. To nie miejsce do szlifowania poziomu intelektu.
Zresztą już kiedyś rozmawialiśmy, Ty nie potrzebujesz pielęgnować i ćwiczyć swój intelekt a potrzebujesz specjalisty psychiatry który ogarnie ci tę twoją schizofrenie zanim będzie za późno
A co powiesz o tych ktorzy go ogladają, w tym o tobie?


@essos: Ale widzisz, ty nie rozumiesz. Ja wiele razy pisałem, ze lubię zwyrola i jako widz uważam, że się stacza i on tez jest tego świadom. A odpowiadając na pytanie, co sądzę o ludziach co go oglądają, to nic, co mam sądzić, niech se oglądają, a za siebie mogę powiedzieć, ze czuje się zawiedziony zwyrolem, stąd te pstryczki.
- bandy zje bow co boli ich dupsko o shitposty na forum ze śmiesznymi obrazkami na randomowych influencerow.


@Heekate: ale tu nie ma nic smiesznego. Lubie memy, nie lubie glupich memow, forcowanych memow itp, ktore nie sa logiczne. xDDD slabosc ludzi (mainstreamowych robakow) jest po prostu zenująca.

@Heekate Jak nie rozumiesz o co chodzi to nie komentujesz, juz to omawialismy. To co tam widzisz to wlasnie jest to co chcialbys osiagnac,
@Heekate: ale tu nie ma nic smiesznego. Lubie memy, nie lubie glupich memow, forcowanych memow itp, ktore nie sa logiczne. xDDD slabosc ludzi (mainstreamowych robakow) jest po prostu zenująca.


@Heekate Jak nie rozumiesz o co chodzi to nie komentujesz, juz to omawialismy. To co tam widzisz to wlasnie jest to co chcialbys osiagnac, ja komentuje cos "ala smieszne" w odniesieniu do obecnej rzeczywistosci i danego wydarzenia. Ty niby chcialbys to zrobic,
@Kroledyp: nic mnie bardziej nie motywuje niz lkajaca banda patusów tazajaca sie we wlasnych szczynach, ktorzy ciagna normalny tag na dno, jak czytam wasze wypowiedzi i zderzam sie z brakiem elokwencji w takiej skali to jestem nawet w stanie uwierzyc ze famemma to tag dla patusów.