Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że ludziom, którzy "dorobili się" kaszojada wyłącza się poszanowanie prawa innych do spokoju? Wczoraj podludzie nade mną darli ryje przy alkoholu, a dziś od południa po "ich" (wynajmowanej) #!$%@? kawalerce biegają jakieś gówniaki, więc słyszę łomot i wrzaski. Tydzień w tydzień tak jest.

#dzieci #rodzina #gowniaki #dziecioroby #natalizm #natale #antynatalizm #childfree #podludzie #patologiazmiasta
Antibambino - Jak to jest, że ludziom, którzy "dorobili się" kaszojada wyłącza się po...

źródło: takbedzie

Pobierz
  • 12
@Antibambino: Dokładnie tak samo niektórym antynatalom wyłącza się poszanowanie ludzi którzy mają dzieci, nazywają ich na przykład podludźmi a ich dzieci gówniakami. Z dwojga złego większy szacunek mam już chyba do hałaśliwych rodziców.
Ja nikomu krzywdy nie robię, nikt przeze mnie minuty snu nie straci.


@Antibambino: Tak, masz uciążliwych sąsiadów którzy powinni swoje dzieci krócej trzymać i szanować innych prawo do ciszy. Też by mnie to wkurzało. Nie, nie oznacza to możesz sobie ich nazywać jak chcesz a nawiązując do propagandy hitlerowskiej w stosunku do uciążliwych sąsiadów zachowujesz się jeszcze gorzej niż oni i tracisz szacunek o który tak walczysz.