Wpis z mikrobloga

Co tygodniowa przypominajka, że KuCoin to banda złodzieji i ostrzegam wszystkich żeby tam nie zakładali kont ani nie przelewali żadnych pieniędzy.

Mija już ponad pół roku odkąd złodziejski KuCoin ukradł mi 700 euro. W pewnym momencie stwierdzili po prostu, że nie wypłacają już siana w Euro i huy. Moje euro tam zostało i nic nie mogę z nim zrobić, zablokowali i wypłaty i handel crypto/EUR. Żadne P2P też nie działa. Podobno mają problem z SEPA xD. Szkoda tylko, że jak byś już chciał coś kupić za pomocą SEPA to już ok :D. Ten KuCoin to są po prostu zło*skie ky. Unikajcie tej giełdy jak tylko możecie.

#crypto #bitcoin #etherum #kryptowaluty #kucoin
  • 17
@luckylukk: Nie wierze w to XD Pisaleś do suporttu? Z doświadczenia wiem że odpisują w ciągu 24h i napewno by nie pozwolili sobie na taką akcje. Nie może tego przekonwertować w cokolwiek innego?
@mmmwsamd: Oczywiście że pisałem, założyłem chyba z 10 ticketów w ich systemie. Obecnie to odpowiadają mi z templatki, żeby śledzić ich social media, tam kiedyś się pojawi info i elo. Zwróc uwagę na daty na screenshocie
luckylukk - @mmmwsamd: Oczywiście że pisałem, założyłem chyba z 10 ticketów w ich sys...

źródło: 2

Pobierz
@mmmwsamd: Nie da się przez P2P. Tzn. możesz za Euro kupić, ale musisz zrobić nowy przelew SEPA (wtedy już nie jest under maintainenace xD). Nie ma tam wyboru zapłaty środkami z konta, zresztą jakby to miało wyglądać, KuCoin by musiał przelać moje środki na zewnętrzne, niezweryfikowane konto bankowe? Jak handlujesz P2P to przecież ty bezpośrednio płacisz osobie sprzedającej.
@luckylukk: Spróbój pokręcić imbe na twiterze pod ich hasztagami. Tam możesz dostać większy odzew. No niestety przykra sprawa ja z kukoina już dawno nie korzystam bo były przesłanki że może paść.
@paweu97: tak, wczoraj dostałem info od tego gościa który ma tu login MichałKucoin i udało mi się dzisiaj zamienić do USDT, spread nie był aż taki duży, od razu zakupy i wypłata crypto z giełdy, więcej tam nie wracam

także w końcu po 8 miesiącach udało mi się odzyskać moje pieniądze, inby już nie będę robił

ale dziękuję Mireczku za info też