Wpis z mikrobloga

Uwaga #mirkokoksy mam ważne pytanie. Sprawa wygląda następująco na mojej sztandze nie zmieści się więcej obciążenia, a potrzebuje jakoś dołożyć żeby progresować. Pierwsze co mi przyszło do głowy to kupić jakieś może specjalne wiadra, które nie będą mi latać na sztandze, kiedy założe je dodatkowo na każdą ze stron sztangi z założonym obciążeniem. Ale macie może jakieś inne pomysły. Tylko błagam nie piszcie, ale ZXC21 zrobisz sobie krzywdę nie warto oszczędzać na sztandze. Gdyby tak było to pisałbym tego posta na SFD, a wiem że tutaj jest wiele kreatywnych mózgów XD.
#silownia
zxc21 - Uwaga #mirkokoksy mam ważne pytanie. Sprawa wygląda następująco na mojej szta...

źródło: vke6PuC

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@zxc21: obciążenia o większej średnicy, wtedy zwiększysz ich wagę, mi kiedyś palnikiem wycinali, i w robocie na tokarce sobie #!$%@?łem do ładnej powierzchni (nawet kalkulator wymiarów zrobiłem w excelu), i otwór wywierciłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@s---k: masz na myśli szersze średnice w talerzach? Problemem z moją sztangą jest to, że więcej nie założy się na nią, bo nie ma już miejsca na obciążenie, wiadomo mógłbym kupić jakiś żeliwny talerz 25kg czy więcej, ale to swoje kosztuje
  • Odpowiedz
@zxc21: nie, nie szersze, większa średnica, czyli np teraz masz talerz o średnicy 10 cm, a ty włożysz 15 cm, i już masz więcej obciążenia.

A najlepiej to ogarnąć jakiś porządny gryf, co by miejsca nie zabrakło.
  • Odpowiedz
@zxc21: no ogółem to różne są długości, ilość ogniw i ich wielkość. Jak tak szybko popatrzyłem w necie to ~10-30kg
  • Odpowiedz
  • 0
@Seme: sorry, ale dalej nie wiem co masz na myśli, może jakbyś podlinkował albo zamieścił jpg tego o czym mówisz
  • Odpowiedz