Wpis z mikrobloga

@pomywacz: no jeszcze gdybym byl lewakiem, moze bym sie obrazil xD Ale ja ani lewak ani prawak, usytuowuje sie totalnie po srodku nienawidzac oraz szanujac rozne rzeczy u kazdej ze stron. A to, ze Majka to przedstawicielka lewicy a Alan.. jednokomorkowych pantofelków to nie robi mi roznicy bo rozchodzi sie o narazanie czyjegos zycia i debilizm ludzi uzywajacych tel podczas jazdy albo jezdzacymi pod wplywem. Takie cos nalezy tepic i zwalczac.
@corryand: współczuję marnowania życia na internetowe kłótnie na gówno portalu. nawet tego nie przeczytałem, tego twojego dziecięcego wysrywu, wyjdź na spacer chłopaku, przewietrz się, dobrze ci to zrobi ;)
@corryand: Wiadomo, że Staśko popada trochę w skrajność, ale jest to dość zabawne, że ludzie dopiero co mocno piętnowali streamerkę za potrącenie psa (oczywiście nie zachowała ostrożności, mimo dostrzeżenia zagrożenia), a teraz przyzwalają na nagrywanie storek i prowadzenie streamów prowadząc samochód.

Oczywiście prawdopodobieństwo, że stanie się coś na skutek czego ktoś ucierpi, jest mało prawdopodobne, ale gdyby coś takiego się wydarzyło, to te same osoby które teraz jebią Staśko, będą #!$%@?ć
@DEJW88: ja ostatnio prawie przywalilem w tyl auta, jak ciagnalem sie za nim z 20km/h w korku bo postanowil nagle zahamowac a ja w tym czasie akurat spojrzalem rozproszony na tabloid z reklama do gory to byla sekunda ze zatrzymalem sie z 2cm od niego myslac, ze bedzie jechal dalej skoro byla wolna przestrzen spora przed nim bo ludzie ruszyli na swiatlach a on ruszyl i nagle stanal na srodku drogi.