Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak też mam ten telefon, ale polecam jednak jakiś drugi do navi, a ten zostawić do używania. Na wyjazdach i tak trzeba mieć zapasowy telefon, a w tym samsungu to pewnie stabilizacja padnie od wstrząsów/wibracji choćby nie wiem jak antywibracyjny był uchwyt
@fotograf_warszawiak ja używam od 150kkm tomtom 400 i polecam jednak navi zamiast korzystania z telefonu, teraz latałem z telefonem po Hiszpanii i dla mnie to było mega niewygodne w stosunku do navi. Na każdym wyjeździe warto mieć z takich sprzętów: 2x telefon plus 2x możliwość używania navi czyli np navi plus awaryjnie telefon. Kiedyś w Czarnogórze padł mi aku w navi, co chwilę sie wyłączała i był problem. Aktualnie mam afrykę która
@fotograf_warszawiak jak to mawiają informatycy - u mnie działa, ale ja używam google maps, teraz zresztą przyszła duża aktualizacja i inaczej AA wygląda. Na moto tylko sprawdziłem czy działa, kilka tras przejechałem mając włączone AA plus GM oraz osobno tomtom i zdecydowanie dedykowana navi lepsza. Główne przewagi dla mnie - lepsze pokazywanie przebiegu drogi, lepsza czytelność (mimo większego ekranu aa), dobrze działa dotyk w rękawicach, dodatkowo GM nie pokazuje czasu za jaki
@fotograf_warszawiak: polecam skompletować sobie z RAM'a. Ja mam taki zestaw elementów zamontowany na belce:
RAM-B-408-37-62U
RAM-B-201U-A
RAM-B-238U
RAM-HOL-PD4-238AU

https://allegro.pl/oferta/ram-mount-uchwyt-do-smartfona-ram-hol-pd4-238au-13148258564

Samego uchwytu są różne wielkości, musisz sobie poszukać taki żeby pasował do Twojego telefonu. Uchwyt trzyma perfekcyjnie, wkładanie i wyciąganie telefonu jedną ręką, dodatkowo dożywotnia gwarancja od RAM'a, no i będzie pasować jak zmienisz telefon. Przekręcisz sobie tylko śrubki :)