Wpis z mikrobloga

Hej, jakie miejsce dla #singiel polecacie na krótki, zagraniczny urlop (7-10 dni, najlepiej w Europie)? Z tego co mogę powiedzieć, bardziej jestem nastawiony na aktywne spędzanie czasu tj. zwiedzanie, czy długie piesze spacery (miłośnik gór here;) niż "odpoczywanie na plaży" lub przy hotelowym basenie. Zawsze chciałem zobaczyć NYC lub inne miasto w #usa, wstępnie planowałem nawet wybrać się tam w tym roku, jednak znajomi raczej nie byli zainteresowani. Podróż samemu do stanów też nie byłaby najlepszym pomysłem (większe koszty, bezpieczeństwo)
#podroze #podrozujzwykopem #wakacje
  • 5
@kowalzmetina: praktycznie każde miasto, każdy kraj, zależy gdzie już byłeśm jaki masz budżet itp.. Do wyboru do koloru Andaluzja jest mega i polecam mocno, Czarnogórę czy Macedonię Północną będziesz w stanie w te 7-10 ogarnąć, jak góry to może jakieś fiordy w Oslo?
@sked Super propozycje, dzięki;) Na pewno coś z nich rozważę (szczególnie norweskie fiordy, choć reszta propozycji wygląda równie ciekawie). Myślałem przeznaczyć na tegoroczny wypad ok 7k PLN, powinno spokojnie wystarczyć do któregoś z tych miejsc i nie tylko.

@SynuZMagazynu Może nie w tym roku, ale Tajwan też brzmi jak mega pomysł do przemyślenia. dzięki również ;)

btw GUI nowego wykopu to jakieś totalne nieporozumienie, na mobilnym jeden przycisk zasilania drugi (