Wpis z mikrobloga

Idę z mojo Karyną wczoraj w godzinach wieczornych ulicom karmelickom i tak sobie śmieszkujemy a tutaj nagle #!$%@? JAK PRZED NAMI NIE IDZIE PANI Z MAŁPKOM KAPUCYNKOM W TAKIM ŚLICZNYM KOMBINEZONIE która giba się na boki jak statek podczas sztormu xD

Ja niewiele myśląc ciągnę karynę i mówie

GURWA KARYNA PATRZ xD pani małpkie kapucynkie prowadzi w takim śmisznym kombinezonie xD ide poprosić ja żeby sobie fotkę szczelić kurdebele takie rzeczy niemożliwe


Na co karyna poczerwieniała i jak nie ryknie na mnie po cichu

#!$%@? aber opanuj się baranie to nie małpka jest xD to człowiek mówię ci znowu siary narobisz jak wtedy kiedy chciałęś ze zjeżdzalni dla dzieci zjechać i się twoje dupsko tam zaklinowało, straż pożarną trzeba było wzywać i cię wycinali ze zjeżdżalni nożycami hydraulicznymi xD


Ja oczywiście wiem lepiej - no bo kto by w seledynowy jednoczęściowy strój ubierał człowieka który się giba na boki jak człowiek małpa i ma 40-50cm wzrostu no #!$%@?. Dalej mówie

Jasny gwint Karyna mówię ci - to jest małpka kapucynka xD idę zapytać pani czy mogę ją wziąć na ręcę i zrobić sobie zdjęcie


Karyna już zwątpiła i daje za wygraną

Dobra ja tu postoję ale mówię ci, że to jest człowiek a nie żadna małpka kapucynka w kombinezonie


Odebarłem to jako zielone światło i przystąpiłęm do akcji xD przyśpieszyłęm kroku dogoniłem panią z małpką kapucynką i jej pytam - proszę pani jaka śliczna małpka kapucynka jaki ma kombinezon cudowny mogię wziąć na ręce i zrobić sobie z nią zdjęcię? Pliiiz xD

No i wiecie co mireczky?


Zgniłę ale tylko troszkę, pani mnie jebła torbą a słowo daje - karzeł chyba mnie chciał #!$%@?ć w łydkę wiec bardzo możliwe, że była to jednak małpka kapucynka przebrana za karła. Gorąco poletzam wychodzenie z domu xD

Obrazek powiązany - mniej więcej taka kapucynka która okazała się być karłem xD

#historiewujkaabera #wujekaberopowiada
Aberworthy - Idę z mojo Karyną wczoraj w godzinach wieczornych ulicom karmelickom i t...

źródło: comment_1T7vODlIlC9Jp2fLHjeCadJu6I7KVMKb.jpg

Pobierz
  • 17