Wpis z mikrobloga

@Crisu: obserwuję ich profil na FB, sporo nowych produktów, dodruki starych, aktywnie reagują. Raczej ktoś ogarnięty za tym stoi, bo przynajmniej podażową część mają ogarniętą na lepiej niż 30%
  • Odpowiedz
@Crisu: Nie dla nas pierwszej ligi smak, ni drugiej ligi blask, #!$%@? mać,

lecz w trzeciej lidze jakoś tam, wypadło grywać nam,

RKS HUWDU mówię wam, jeszcze zaskoczy nas, #!$%@? mać,

i drugiej ligi głodny pies, kochany RKS.
  • Odpowiedz
@Crisu: Ale kisne na myśl że ktoś kiedyś obskoczy #!$%@? za barwy Huwdu, ciekawe czy będzie walił wtedy tekstami z kapitana bomby xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Moted: sam chodzę w szaliku rksu :<
@ujdzie jeśli to prawda co piszą, to przychodu za jeden typ koszulki mają 80tys. Wiec muszą tam dobre liczby kręcić. Też ich obserwuje na fb i umiom w marketing
  • Odpowiedz
@LamajHarma:
R i K oraz S w deltoidzie!
To jest HUWDU, święty znak!
W trzeciej lidze nam coraz lepiej idzie!
Czuwa nad nami prezes Ptak!
R! K! S!
Robotniczy kochany sportowy HUWDU!
Robotniczy klub sportowy HUWDU!
  • Odpowiedz
@Crisu troszkę nie miarodajny ten wykres z tego np względu że w sklepie Górnika Zabrze pracują debile i od 9 miesięcy nie ma rozmiaru koszulek L i M które szły jak woda. Podejrzewam a pewny jestem wręcz że w pozostalych klubach wirtuozi marketingu też nie pracują tylko pociotki jak u nas. Wynik byłby zupełnie inny.
  • Odpowiedz
@Crisu: Komentarze to też złoto:
"Drogi pamiętniczku,
Ostatnio dowiedziałem się, że znowu dostępne są koszulki RKS-u. Nie mogłem przegapić takiej okazji. Zmuszony byłem zastawić skuter. Nie pomogło… A wręcz przeciwnie – wartość skutera podniosła stawkę, bo trzeba było wziąć z dostawą. Los jak ma zadrwić, bez pudła wyśmieje biedaka…. albo średniozamożnego.
Po trzech dniach była u mnie. Sprawdziłem czy ciepła…. Letnia. Może być. Żona mi obiecała, że jeżeli będę grzeczny w
  • Odpowiedz