Wpis z mikrobloga

@DurzyHarakter30: I dobrze! Szukaj, a z pewnością znajdziesz! Ja też szukam. Przeniosłem się do nowego miasta i mogę ci doradzić, choć nie pytałeś, ale domniemam, że tego oczekujesz, to polecam spędzać czasu jak najwięcej na zewnątrz, wśród ludzi. Rozmawiać z każdym - chłopak, dziewczyna, starszy czy młodsza, zaczepiać, najpierw small talk, potem jakoś się pociągnie. Najpierw poznajesz znajomych, potem kolejne spotkania i tak się zawiązuje nowe znajomości. Jakichś eventów szukam na
@DurzyHarakter30: Jak słyszę takie rozkminy, zastanawiam się czego oczekuje osoba szukająca? Że można dać ogłoszenie w gazecie i pewnego dnia ktoś zapuka do drzwi i powie że chce zostać Twoim przyjacielem? Ale widzę, że powyżej już zostały podane najważniejsze wytyczne, nikt tego nie zrobi za Ciebie, to jest proces wymagający wysiłku od Ciebie, trzeba poszukać wydarzeń w okolicy, gdzieś wyjść, zająć się robieniem czegoś ciekawego, jakieś hobby, wtedy ludzie sami do
@lafik: Przecież wiadomo, że tego nie robi. Kolejny tuman, co koło samotności nigdy nie stał i musiał napisać pseudomotywacyjny wysryw. Pewnie myśli, że jest wielkim bohaterem, co pomógł jakkolwiek OPowi, a tak naprawdę nie zrobił nic.