Wpis z mikrobloga

W jaki zawód/branżę warto teraz iść jeżeli jestem introwertykiem? Zależy mi na w miarę spokojnej i stabilnej pracy najlepiej biurowej, nie zależy mi na dużych zarobkach. Mam czas i mogę inwestować w jakieś kursy ewentualnie. Mam studia ale z administracji ale nie jest to nic specjalnego i nie wiem czy znajdę coś z tym związanego. Myślałem żeby może próbować iść w kierunku informatyki bo trochę się tym interesowałem ale nie jestem ścisłowcem i podobno teraz ciężko jest wejść w tą branżę bez doświadczenia. Rozważam też Księgowość ale nie wiem czy sam Kurs by wystarczył czy trzebaby pójść ewentualnie na studia z finansów.

#pracbaza
  • 8
@Leotard00: jesteś introwertykiem czy #!$%@?ą? Jeżeli introwertykiem to dowolną pracę biurową możesz wykonywać, to w niczym nie przeszkadza. A jeżeli #!$%@?ą, to mogę Ci powiedzieć jako programista, że jest ciężko, bo trzeba rozmawiać z ludźmi.
@Leotard00: po administracji łatwo można znaleźć pracę w budżetówce. Poszukaj ofert na stronach urzędów w swoim mieście. Ewentualnie na stronie służby cywilnej Taka praca zwykle nie rożni się dużo od pracy w biurze a mam trochę różnych dodatkowych benefitów i co najważniejsze to raczej się nie przemęczysz i dużo trzeba #!$%@?ć żeby z takiej roboty zostać wywalonym
ale ja nie mam problemu z komunikacją z ludźmi w pracy [...]nie jestem typem człowieka który załóżmy by pracował jako przedstawiciel handlowy i jeździł po ludziach.


@Leotard00: Dlatego rozważasz IT lub księgowość. ROTFL!