Wpis z mikrobloga

Wchodzę dzisiaj do tramwaju, siadam sobie, kupuje bilet i musiałem go skasować (w default city trzeba zeskanować kod qr), więc wstaje żeby do tego podejść (dosłownie 5s), a różowa która nade mną stała (lvl 35) po chamsku zajęła mi miejsce. To mówię jej, że to moje miejsce, a ja tylko chciałem skasować bilet, a ona, że mężczyzna powinien ustępować kobietom miejsce siedzące XDDDDDD Mówię, że nie i żeby wstała, to oburzona to zrobiła. No ja pier dole xDDDD

#logikarozowychpaskow #historia #przegryw
  • 50
@fanmarcinamillera: Gratki, chłopie. Wątpię czy sam kiedykolwiek zdobyłbym się na postąpienie z tak wielkim RiGCzem - obawiam się, że nie, raczej odpuściłbym p0lce szachrajstwo (chyba że byłbym tego dnia bardzo na coś lub na kogoś wk***iony)

@donkichotdon: a tobie to już nawet modlitwa o rozum (jako ostateczne wyjście) nie pomoże, bo i tak już nigdy nie zmądrzejesz, cucku
@fanmarcinamillera: dla mnie oczywisty bait. Nigdy nie widziałam w tramwaju czy autobusie sytuacji żeby niebieski ustępował różowej, czy różowa domagała się ustąpienia przez niebieskiego. Sama nigdy nie prosiłam o miejsce wolne nawet jak miałam walizki w pociągu. Starym babom za to ustępowały różowe i niebiescy. Nie znudziło wam się pisanie takich bzdur byle by tylko dopiec różowym pokazując swoją dumę z udawanego chamstwa?
@fanmarcinamillera: radzę kupić przed wejsciem i kasować w momencie wchodzenia. Kody są tylko naprzeciw drzwi wejściowych. Jak tłum cię wepcha wgłąb to później musisz się przeciskać z powrotem do kodu a jeśli w międzyczasie wejdą kanary to masz pozamiatane.