Wpis z mikrobloga

Tacy eksperci tu przesiadują. XD

Myślałem, że powtarzanie bredni w stylu "PPK to nie są twoje pieniądze" i "rząd jedną ustawą w nocy ukradnie" są już szczytem, ale jednak gość z tym "przywłaszczeniami" i "wykroczeniami" zdobywa póki co pierwsze miejsce. XD

https://wykop.pl/wpis/70501645/lol-w-ppk-uczestniczy-tylko-35-uprawnionych-a-w-fi#249924277
#ppk #ekonomia #gospodarka #oszczedzanie #emerytura
Pobierz Krupier - Tacy eksperci tu przesiadują. XD

Myślałem, że powtarzanie bredni w stylu "...
źródło: FireShot Capture 857 - #ppk __ Wykop.pl - wykop.pl
  • 19
Ja ludzi nie rozumiem. Przecież mogą wypłacać wszystko co wpłacają i jeszcze dostają część z wpłaty pracodawcy. Nijak nie można być tu stratnym.


@rockin: jak widać nie mogą bo to nie ich pieniądze i jak je wypłacą to znaczy, że je przywłaszczają. XDD
Kilka razy zdarzyło mi się przedterminowo wykupić obligacje skarbowe. Też mam czekać na wezwanie do sądu czy w tym przypadku sąd polowy i od razu kulka w łeb?


@Szczerbas: sprowadzasz sprawę do absurdu bo wiesz, że będziesz miał niewesoło? Nie do mnie żale
@CalibraTeam

zaczęło się robić gorąco w gaciach po kilku moich słowach prawdy i próbujesz mnie ośmieszyć? To nic nie da. Ilu było takich co myśleli, że są cwani i przechytrzą system...

sprowadzasz sprawę do absurdu bo wiesz, że będziesz miał niewesoło? Nie do mnie żale


XDDD

Ty człowieku jesteś poważny? Nie wprowadzaj innych w błąd pisząc takie brednie. Po prostu.
Nie wprowadzaj innych w błąd pisząc takie brednie.


@Krupier: a ty nie nakłaniaj innych do wykorzystywania pieniędzy w celach, do których nie zostały przeznaczone. Zapoznaj się z definicją PPK.
@CalibraTeam weź już człowieku mnie nie #!$%@?, serio.

To ty się zapoznaj z podstawową wiedzą nt. PPK bo w tej chwili #!$%@? jak potłuczony. Jeszcze ktoś to przeczyta i ci uwierzy, że za zwrot swoich wpłat na PPK cokolwiek grozi.

Większość to wie, ale w razie czego napiszę - środki zgromadzone w PPK są prywatną własnością deponenta, który może je wypłacić w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji prawnych.
@CalibraTeam bo ty #!$%@? w internecie takie głupoty. I nie o nic, a o wprowadzanie innych w błąd.

Podobne pisało sporo osób jak PPK wchodziło przez co niektórzy (w tym ja, ale się dokształciłem, tobie też to polecam) w nie uwierzyli.

Jak masz w jakimś temacie zerową wiedzę to się po prostu w nim nie udzielaj, takie to trudne?