Wpis z mikrobloga

@MrGalosh:

urocze jak się cieszycie, że "hehe, lewactwo zaorane"


Ale kto się tak cieszy? Masz jakieś urojenia? xD
Nie ma tutaj żadnej satysfakcji, raczej groteska w akompaniamencie smutku, że możliwe jest bycie aż takim hipokrytą - z zaznaczeniem, że Clooney nie jest żadnym, indywidualnym wyjątkiem a jednym z wieeuli takich bogatych hipokrytów
@In_thrust_we_trust: poda ktoś wreszcie jakiś cytat, w którym faktycznie widać hipokryzję? Bo w cytacie z tego wpisu po prostu stwierdza fakt. Też mogę powiedzieć, że alkohol jest szkodliwy, a jednak czasami go pić, czy to czyni mnie hipokrytą? Być może w innych jego wypowiedziach jest coś więcej, ale nie jestem specjalnym fanem czytania o celebrytach, a nikt nie uargumentował gdzie ta jego hipokryzja xD
@wojna:
A może jednak słucha naukowców którzy mówią, że aby sensownie zmniejszyć produkcję co2, to trzeba by się przesiąść z elektrowni węglowych na atomowe? Bo samoloty to ok. 2-3% antropogenicznego co2?
@adrian1207:

Też mogę powiedzieć, że alkohol jest szkodliwy, a jednak czasami go pić,


Tutaj zamiast "czasami go pic" bardziej pasowałby "walić na umór". I tak, gdybyś w podniosłych hasłach i moralizatorskim tonem trąbil o tym jaki to alkohol nie jest zły, a wieczorami chlał na umór, to byłbyś hipokrytą
@In_thrust_we_trust: No to właśnie pytam o te podniosłe hasła i moralizatorski ton, bo jak na razie nikt nie przytoczył nic takiego. Jeśli takie rzeczy robi, to przyznaje, hipokryzja, po prostu w przytoczonym cytacie tego nie ma, wiec chciałem poznać powód linczu
Nie zrozumiałeś mojego komentarzu więc to ty jesteś jak na razie śmieszny.


@SpaceMonkey: to ty nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi i to ty jesteś śmieszny

Dlatego ironiczne napisałem że jak chodzi o elity i celebrytów to już nie pojawiają się argumenty o przeliczeniu na osobę tylko w przeliczeniu na całe grupy.


Amazon czy marki ubrań dla biedoty jak Gucci mielą tony dobrego towaru a celebryci trują planetę z dupy lotami. To nie