Wpis z mikrobloga

Brawo wszelkie Pato MMA, brawo wszystkie patusy, które tam są promowane łącznie Mają Staśko, która chciała z tym walczyć, a tylko to dalej znormalizowana. Brawo rosnąca liczba samobójstw i prób samobójczych, która idealnie koreluje z popularnością Pato MMA. Oby tak dalej!
https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177334,29489866,w-poniedzialek-o-8-20-rano-dostalam-sms-blagam-zabierz-mnie.html
#famemma #mma #bekazpodludzi #polskq #highleague
Pobierz text - Brawo wszelkie Pato MMA, brawo wszystkie patusy, które tam są promowane łączni...
źródło: Screenshot_2023-02-23-08-59-59-61_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12
  • 17
@text: Brawo rodzice, brawo szkoła (lekcje wychowawcze) brawo influenserom z ujemnym IQ, którzy nie potrafią wyjść z roli po konferencji, brawo dla lebkow skoro ich autorytetem jest zaburzona Staśko czy pogubiony w zeznaniach Denis.
@text: @XYZ91 wy chyba chodziliscie do jakichś szkół prywatnych xD. Chodziłem do rejonowej podstawówki i rejonowego gimnazjum i tam wyzywanie i znęcanie się psychiczne nad słabszymi było normą. Dopiero jak poszedłem do dobrego liceum, to w mojej klasie nikt nad nikim się nie znęcał, choć widziałem też przykłady znęcania się psychicznego i fizycznego nad jednym gościem w klasie, z którą mieliśmy wspólnie wf. Jakoś fame MMA wtedy nie było, a znęcanie
@niezdiagnozowany: Nie zrozumiales mnie, ani kolegi. On napisał, że jest wzrost takich zachowań, mnie to #!$%@? i nie sprawdzam tych danych. Ale jak mówisz, zawsze tak było, jednak jeśli ma to związek z frikami to starzy się powinni tych lebkow zainteresować tematem, tak samo szkoła bo od tego są, żeby lebkow wychować na ludzi.
@niezdiagnozowany @Fabriczo Widzę, że diagnostyka na poziomie Szalonego Reportera ( ͡º ͜ʖ͡º) Zapewne też dostawaliście głosówki albo ktoś zakładał prześmiewcze konto na IG czy innym medium.

W szkole córki mojej koleżanki była podobna sytuacja. Jednej dziewczynce założono fejkowy profil na IG. Publikowano zdjęcia z ukrycia z wulgarnymi opisami, a komentarze dzieciaków to były cytaty lub wypowiedzi na manierę influencerów ("niech zrobi louda" ; "#!$%@? jej na matulę"
@XYZ91: wzrost? Nie sądzę. Po prostu wyzywanie od "grubasów", "pedałów", "rudych", "donosicieli" zastąpiło wyzywanie od 60tek

jednak jeśli ma to związek z frikami to starzy się powinni tych lebkow zainteresować tematem, tak samo szkoła bo od tego są, żeby lebkow wychować na ludzi.


Otóż to, a w szkole i podejściu rodziców jak widać nic się nie zmieniło.

Zapewne też dostawaliście głosówki albo ktoś zakładał prześmiewcze konto na IG czy innym medium.
@niezdiagnozowany: Słuchaj, ja do frikow nic nie mam, a miałem wcześniej zanim się to tak rozrosło, jednak musiałem się z tym pogodzić i sam się z tego teraz śmieje, ale ja mam 32 lata i traktuje to jako wrestling i mam świadomość, że oni za kulisami wciągają koks i pija wódkę. .. Same friki nie są same w sobie zle, zle jest to że łebki się wzorują na tych influensersch typu
No, ale chłopie, teraz są inne czasy, nie wymagaj, żeby sposoby znęcania się nad innymi w szkole były takie same jak 15 lat temu.


No zgadza się. I powszechność technologii oraz obecność influencerów sprzyjają temu, że skala znęcania się jest większa. Nie mów, że za twoich czasów "znęcanie się" było normatywne. Dzisiaj tak jest i trochę przypomina to live action tego co bachory oglądają w necie.

Nie no wcale, jak ktoś się
@Pryshlyak:

No zgadza się. I powszechność technologii oraz obecność influencerów sprzyjają temu, że skala znęcania się jest większa.


Niby dlaczego? Nie sądzę, że założenie fejkprofilu na insta sprawi, że skala znęcania będzie większa, po prostu doszło kolejne narzędzie do znęcania się, które zastąpiło inne, wątpię, że ktoś teraz będzie naklejał jakieś karteczki na plecy drugiej osoby, żeby się nad nią poznecac.

Jeśli chodziło to dotyczyło grupy zainteresowanych. Reszta miała to w
@Fabriczo:
To że zawsze było, nie oznacza że pewne zachowania czasem narastają, zwłaszcza jak są promowane. Wyzywanie od 60tek też było normą?XD
Ludzie niszczący innych psychicznie nigdy nie było wzorem, istnieli ale powód do dumy to nie był. Pato MMA zaś promuje taki wzór zachowań jako normę. Im bardziej dojedziesz, tym jesteś lepszy.
Niby dlaczego? Nie sądzę, że założenie fejkprofilu na insta sprawi, że skala znęcania będzie większa


Oczywiście, że będzie. Po pierwsze jest większa dostępność do możliwości znęcania się. Po drugie, można robić to anonimowo, a po trzecie dzieciaki bezmyślnie przyłączają się do linczu, bo "każdy tak robi" i szukają aprobaty wśród innych i pogoni za lajkami.

Sam przerabiałem takie historie. Raz się skończyło zgłoszeniem sprawy na policję przez matkę szykanowanej dziewczynki i nagle
@Fabriczo:
Po każdym medialnym samobójstwie narasta liczba samobójstw. Badania pokazują, że rośnie udział gnębienia jako powód w samobójstwach. A ty chcesz wmówić, że liczba samobójstw rośnie bo tak, bo się jej nudziło. I totalna zmiana kulturowa, gdzie zło jest PROMOWANE nic nie zmienia, bo Jaśnie Pan kojarzy, że kiedyś też było gnębienie. No no #!$%@?, to jest stała kosmologiczna widocznie XD