Wpis z mikrobloga

Ja pier*** na głównej i w wykopalisku pełno materiałów niczym z filmów Atora. Szcepionki zabijają, zmuszą nas do jedzenia robaków, zła Unia każe Polakom zamykac kopalnie, zakażą posiadania samochodów osobowych, nocami na Mikroblogu natomiast próbują się przebić znaleziska o złych Ukraińcach, którzy chcą zrobić Polakom drugi Wołyń i dobrych Rosjanach
Szurów i ruskich troli było tu zawsze pod dostatkiem, ale od czasów #nowywykop to jest tragedia. Chyba odpłynęła masa normalnych uzytlwoników i już nawet nie ma kto tego zakopywać. Ja też już nie mam już nawet sił reagować na te głupoty, za dużo tego. Chyba dam sobie spokój z tym portalem.

#przemyslenia #wykop #bekazprawakow #neuropa #wykop20
Syn_Tracza - Ja pier*** na głównej i w wykopalisku pełno materiałów niczym z filmów A...

źródło: b1c25de57f01233ea4c72e151763fbfb65c43b5346f6145dfe0b8d34ca15aa03

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 127
@Syn_Tracza: i jeszcze te komentarze pod każdym ze znalezisk - "zabronią nam jeść mięso i będziemy jeść robaki" "bill gejts szykuje kolejną plandemię" itp.
  • Odpowiedz
  • 13
@Syn_Tracza ja po prostu nie wchodzę w tego typu znaleziska, dyskusja z tymi odklejencami nie ma żadnego sensu, to jest dramat że bialek i reszta na takie coś pozwala - tak samo zresztą wyglądała główna podczas pandemii
  • Odpowiedz
Chyba odpłynęła masa normalnych uzytlwoników i już nawet nie ma kto tego zakopywać.


@Syn_Tracza: Ja od nowego wykopu i braku #wykopmobilny zaglądam 1/2 razy na tydzień. Czasem jakiś komentarz napiszę albo inne #heheszki zaplusuję.
Ale generalnie dorobiłem się jakiegoś bordo - z moją aktywnością to jest wyczyn i niezły wyznacznik tego, jak ruch na tym portalu spadł
  • Odpowiedz
3 lata a ci dalej w obłokach żyją XD bliskich wam wybili przez brak pomocy lekarskiej, firmy wykończyli przez dodruk kasy z powodu wirusa o śmiertelności 0,223535%, zubożają do dzisiaj was na każdym kroku... Ale wcale to nie przypadek, co gejtsy i reszta świty odwala. Wyparcie mocno.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: teraz nad portalem pracują kompanie trolli z goebbelsówki, a katsapami nikt się nie przejmuje z downeracji, za to na pewnym innym portalu sporo wartościowych treści ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Wiesz wszystko zależy od punktu siedzenia. Niestety część naszego społeczeństwa jest słabo wykształcona i nie potrafi sprawdzić informacji które do nich docierają.

Czy szczepionki zabijają?
Zawsze zabijały. Kwestia jaka jest z tego korzyść i czy decydujesz się na minimalne ryzyko. Pewnie większe ryzyko masz, że potraci Cie samochód na pasach niż umrzesz po szczepiące.

Czy zmuszą nas do jedzenia robaków?
To zależy od Twojego stanu majątkowego. Lepiej zarabiający zawsze będą
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: odnośnie robaków to zastanawia mnie o co chodzi konfederacji wie ktoś? Przecież nikt nikomu robali na siłę wpychać na będzie. Wręcz przeciwnie każdy Będzie mógł podjąć wolny wybór czy je robale czy nie - wolność.
  • Odpowiedz
@Kalan: Konfederacja żyje dalej jakąs dydakturą i myśli, że jak coś nowego chcą wprowadzić to będą siłą im to wpychać do mordy - tak te oszołomy to widzą
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) owady jedzą w krajach egzotycznych i jakoś tamci ludzie żyją i mają się dobrze. Są badania, ktòre mówią,
  • Odpowiedz